عزاداری

 

سرمربی ولز: حریف شایستگی پیروزی را داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 136 ] - جمعه, 4 آذر 1401
سرمربی ولز: حریف شایستگی پیروزی را داشت

، تیم ملی ایران با دو گل دیرهنگام توانست تیم ملی ولز را شکست دهد و به رده دوم گروهش صعود کند. راب پیج، سرمربی تیم ملی ولز در نشست خبری این بازی در واکنش به ای...

، تیم ملی ایران با دو گل دیرهنگام توانست تیم ملی ولز را شکست دهد و به رده دوم گروهش صعود کند. راب پیج، سرمربی تیم ملی ولز در نشست خبری این بازی در واکنش به اینکه آیا ایران شایسته پیروزی بود گفت: حتما استحقاق پیروزی را داشتند و تغییرات و جابجایی های آن ها جواب داد.

او در واکنش به اینکه آیا تیمش به خاطر هوای گرم در نیمه دوم به مشکل خورد؟ گفت: نه! در نیمه اول هم مشکل داشتیم.

سرمربی ولز درباره اینکه چرا شاگردانش به ویژه بیل و رمزی خوب عمل نکردند؟ گفت: نمی خواهم بگویم که این دو نفر مقصر بودند. من خیلی ناامید شدم. ما خیلی موفقیت داشتیم که به جام جهانی آمدیم. امروز از توانایی های خودمان کمتر ظاهر شدیم. وقتی اینطور ظاهر شوید، مجازات می شوید.

پیج درباره اینکه تیمش در مقابل ایران یک روز بد داشت و درباره نقاط قوت و ضعف ایران گفت: همیشه می خواهیم به پیروزی برسیم. امروز بازی را نبردیم. ما دوباره خودمان را برای بازی بعد آماده می کنیم.

سرمربی تیم ملی ولز درباره اینکه چطور تیمش را می تواند برای بازی با انگلیس آماده کند؟ گفت: هنوز یک بازی دیگر داریم که پر از اتفاقات است و از فرصت خودمان استفاده می کنیم. هوادارانی داریم که اینجا هستند و ما را تشویق می کنند. کار امروزمان خوب نبود و مجازات شدیم و برای بازی بعد خودمان را آماده می کنیم.

سرمربی تیم ملی ولز در واکنش به اینکه ایران بهتر است یا آمریکا؟ گفت: من تحت تاثیر بازی ایران قرار گرفتم. ایران رو به جلو رفت و آمریکا هم خیلی خوب بازی می کند و فکر می کنم ایران یک مقدار جلوتر و بهتر باشد.

او در واکنش به اینکه آیا در چهار روز باقی مانده تا بازی با انگلیس می تواند تغییرات لازم را ایجاد کند؟ اظهار کرد: باید متوجه این موضوع باشیم. بازیکنانی داریم که در باشگاه های خود بازی نمی کنند.

وی در واکنش به اینکه گفت تحت تاثیر بازی ایران قرار گرفت و اینکه فکر می کند دروازه بان جدید چقدر توانست کیفیت ایران را بهبود بخشد؟ گفت: فکر نمی کنم تفاوتی بین آن ها باشد. آن ها دو نفر را عوض کردند. ما از بازی ایران احساس خطر می کردیم.

پیج در واکنش به اینکه چطور می تواند توضیح بدهد که همه بازیکنانش خوب نبودند؟ گفت: ما در مرحله خطیری هستیم. در هر بازی باید به دنیا نشان دهید که چطور بازی می کنید و حتی امروز قسمتی از آن را هم نشان ندادیم. امروز ناامید شدم که بخواهم بگویم چیز به خصوصی رخ داد. باید صحبت کنیم و ببینیم چه می شود.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول