کمیته رفاهی
 

سربلندی تیم داوری ایرانی در بازی برزیل و صربستان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 202 ] - جمعه, 4 آذر 1401
سربلندی تیم داوری ایرانی در بازی برزیل و صربستان

 تیم داوری ایران شامل علیرضا فغانی، محمدرضا ابوالفضلی و محمدرضا منصوری قضاوت سخت ترین دیدار دور اول مرحله گروهی را بر عهده داشت و به زعم کارشناسان داوری ...

 تیم داوری ایران شامل علیرضا فغانی، محمدرضا ابوالفضلی و محمدرضا منصوری قضاوت سخت ترین دیدار دور اول مرحله گروهی را بر عهده داشت و به زعم کارشناسان داوری از این امتحان سربلند بیرون آمد.

فریدون اصفهانیان، رییس سابق کمیته داوران در گفت وگو با ایسنا در خصوص قضاوت فغانی و تیمش عنوان کرد: فغانی به خوبی بازی را مدیریت کرد و نگذاشت جو پرشور ورزشگاه روی او تاثیر بگذارد. این نقطه قوت این داور ایرانی بود و در تصمیم های حساس و اخطارها بدون اشتباه عمل کرد.

همچنین، محمدرضا اکبریان، داور سابق لیگ برتر در خصوص داوری دیدار برزیل و صربستان گفت: هر دو اخطاری که به بازیکنان صربستان داده شد، درست بود و فغانی در اعلام خطاهای میانه میدان درست سوت زد. فکر می کنم تنها یک خطا از چشمش به دور ماند که می توانست برای صربستان اعلام کند. کمک های ایرانی هم بسیار خوب بودند و ابوالفضلی روی گل نخست برزیل بسیار هوشمندانه عمل کرد. همچنین اعلام آفساید توسط ابوالفضلی در دقیقه 84 بسیار عالی و حتی آموزشی بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول