کمیته رفاهی
 

کی روش:بازی در جام جهانی پلی استیشن نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 153 ] - چهارشنبه, 2 آذر 1401
کی روش:بازی در جام جهانی پلی استیشن نیست

کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال درباره شرایط روحی تیم و اینکه آیا تیم ملی برای دیدار با ولز آماده است، اظهار داشت: در درجه اول به خاطر ...

کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال درباره شرایط روحی تیم و اینکه آیا تیم ملی برای دیدار با ولز آماده است، اظهار داشت: در درجه اول به خاطر حمایت های شما تشکر می کنم. هیچ وقت علاقه نداریم داخل زمین باشیم ولی نتوانیم برای هواداران مان افتخار کسب کنیم.

*باید درون زمین خودمان باشیم

وی افزود: ولی نتیجه ای که به دست آمد مطمئنا باعث یادگیری ما مقابل تیمی که در حال حاضر یکی از کاندیداهای قهرمانی این جام است، می شود. با رفتار و روند مناسب روحی و ذهنی باید درون زمین فقط خودمان باشیم.

*افرادی بازیکنان تیم ملی را دشمن کشور کردند

کارلوس کی روش گفت: همانطور که دیروز گفتم، بازیکنان در تیم ملی دشمنان ما نیستند. برای کسانی که می خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، می خواهم تبریک بگویم به خاطر اینکه کارشان را درست انجام دادند.

*می خواهم مقابل این ایده که بازیکنان تیم ملی دشمن هستند، را تخریب کنم

سرمربی تیم ملی ادامه داد: مطمئنم اکثر مردم می دانند این بازیکنان در سال های طولانی باعث شادی و افتخار آن ها شدند. می خواهم این ایده و نظریه که بازیکنان تیم ملی دشمنان ما هستند را تخریب کنم و مقابل آن بجنگم. دشمنان ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را به هم بزنند. کسانی که فکر می کنند بازی در جام جهانی مقابل تیم هایی مثل انگلیس یا پرتغال مثل بازی پلی استیشن است ولی این مسئولیت بزرگی بر روی دوش ما است.

*حمله کی روش به یک رسانه درباره لو رفتن ترکیب تیم ملی

وی تصریح کرد: به افرادی که این کار را انجام دادند تبریک می گویم. نمی توانم صحبت هایم را تمام کنم بدون اینکه به یک رسانه تبریک بگویم. شما کارتان را خوب انجام دادید چون ترکیب را ساعت ها قبل از بازی، صبح اول وقت اعلام کردید. این به ما نشان می دهد یک نفر در تیم حضور دارد که با شما صحبت کرده است. همه رسانه های ایرانی اینجا هستند ولی شما این کار را انجام دادید. شما یک قهرمان بزرگ هستید.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول