کمیته رفاهی
 

روی دیگر فوتبال ایران مقابل ولز و آمریکا نمایان می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 120 ] - چهارشنبه, 2 آذر 1401
روی دیگر فوتبال ایران مقابل ولز و آمریکا نمایان می شود؟

ادموند اختر، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با ایسنا درباره شکست ناباورانه تیم ملی مقابل انگلیس در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر (گروه B) اظهار کرد: ...

ادموند اختر، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با ایسنا درباره شکست ناباورانه تیم ملی مقابل انگلیس در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر (گروه B) اظهار کرد: ترکیب ابتدایی ایران قابل دفاع نبود. ما که فوتبالی هستیم متوجه نشدیم تاکتیک او چیست. ما که آمدیم تدافعی بازی کنیم، هر چه نیروی تدافعی هم داشتیم در زمین گذاشتیم ولی فکر نمی کنم حتی اگر با تهاجمی ترین تیم مان هم به زمین می رفتیم، 6 گل می خوردیم.

او افزود: ای کاش کی روش همان نفراتی که همیشه بازی می کردند را بازی می داد. خیلی از نفراتی که دیروز بازی کردند شاید فکر نمی کردند در جام جهانی باشند. پاسخگوی این اتفاق هم خود کی روش است. کاش کی روش ترکیب را هجومی می چید و اگر گل هم می خوردیم باز از این موقعیت به عنوان یک ویترین استفاده می کردیم. ما دیدیم که انگلیس چقدر خوب بود و حتی تعویض هایش هم جواب داد.

اختر در ادامه درباره تساوی امیدوارکننده ولز و آمریکا در دیدار دیگر گروه B توضیح داد: ما باید به دیدارهای جام جهانی به عنوان سه بازی تدارکاتی برای جام ملت ها نگاه می کردیم. من بارها گفتم ای کاش مسئولان فدراسیون فوتبال هفت، هشت بازیکن مستعدمان را به جام جهانی می بردند تا این رقابت ها را می دیدند و بازیکنان مثمرثمری برای جام های بعدی مانند جام ملت های آسیا می شدند.

او گفت: ما فرصت پوست اندازی برای جام ملت ها را از دست دادیم. ما در جام جهانی شانس کمی داشتیم اما همیشه آقای آسیا هستیم. ما با این نفرات فرصت موفقیت در جام ملت ها را کاهش دادیم. به محبی، نورافکن و بازیکنان جوان مستعد دیگری که در تیم هایی غیر از استقلال، پرسپولیس و سپاهان بازی می کنند، فرصت داده نشد تا خودشان را برای جام ملت ها آماده کنند.

این مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال در پایان بیان کرد: امیدوارم در بازی با ولز و آمریکا، آن روی دیگر فوتبال ایران نمایان شود و با روحیه بهترین، بتوانیم از شانس کم مان برای صعود استفاده کنیم. امیدوارم یک نمایش آبرومندانه مقابل ولز و آمریکا داشته باشیم تا دل هواداران شاد شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول