کمیته رفاهی
 

به ایران متعهد باشید تا قهرمان واقعی شوید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 159 ] - چهارشنبه, 2 آذر 1401
به ایران متعهد باشید تا قهرمان واقعی شوید

کارلوس کی روش در پست اینستاگرامی خود نوشت: بازیکنان! در فوتبال ما نمی توانیم زمان را با بهانه کردن و اینکه تقصیر را گردن کسی دیگر بیاندازیم، بگذرانیم. ما باید...

کارلوس کی روش در پست اینستاگرامی خود نوشت: بازیکنان! در فوتبال ما نمی توانیم زمان را با بهانه کردن و اینکه تقصیر را گردن کسی دیگر بیاندازیم، بگذرانیم. ما باید مسئولیت کارمان را برعهده گیریم. باید خاکی و فروتن باشیم و قدرتمند در کنار هم بیایستیم تا بر اشتباهات و شکست هایمان فائق بیاییم.

سرمربی تیم ملی کشورمان نوشت: در فوتبال وظیفه ما این است که فوتبال بازی کنیم، کاری کنیم که نتیجه بگیریم و برای طرفدارانمان خوشحالی را رقم زنیم. باید کاری کنیم تا هواداران از نتیجه ما خوشحال شوند و به تیم ملی افتخار کنند. ما باید مایه افتخار تیم ملی باشیم.

کی روش ادامه داد: ما نباید نگران هوادارنماها باشیم. نباید به حرف های این تماشاگرنماهای غیرواقعی و هیجان زده توجه کنیم. برای تبدیل شدن به یک مدل و قهرمان واقعی باید هزینه زیادی بپردازید.

سرمربی تیم ملی کشورمان نوشت: مبادا در تله بیفتید و این صفت قهرمانی را با قیمت ارزان بفروشید. خدا به شما این فرصت را داده تا با تلاش و استعداد خود فوتبال بازی کنید. فقط بازی کنید و به تلاش ادامه دهید. این یک جرم است اگر از این هدیه الهی استفاده نکنید.

کی روش در فضای مجازی نوشت: خودتان باشید و متعهد به کشورتان تا به یک قهرمان واقعی و به  یک مدل حقیقی برای جامعه بدل شوید تا مردم، دوستانتان و خانواده به شما افتخار کنند. بقیه چیزها در فوتبال چیزی جز شکست و حسادت نیست.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول