کمیته رفاهی
 

نتایج روز سوم مسابقات جام جهانی و برنامه روز چهارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 127 ] - چهارشنبه, 2 آذر 1401
نتایج روز سوم مسابقات جام جهانی و برنامه روز چهارم

روز سوم مسابقات جام جهانی 2022 قطر اول آذرماه در حالی پیگیری شد که در اولین مسابقه هواداران فوتبال چشم انتظار رونمایی از لیونل مسی و یارانش در تیم آرژانتین در...

روز سوم مسابقات جام جهانی 2022 قطر  اول آذرماه در حالی پیگیری شد که در اولین مسابقه هواداران فوتبال چشم انتظار رونمایی از لیونل مسی و یارانش در تیم آرژانتین در این دوره از رقابت ها بودند. یاران مسی شروع خوبی در جام جهانی 2022 نداشتند و با وجود گلزنی زودهنگام فوق ستاره آرژانتینی از روی نقطه پنالتی، درخشش شاگردان هروه رنار در تیم ملی عربستان باعث شد تا اولین شگفتی جام به ثبت برسد و تیم ملی عربستان با نتیجه 2 بر یک تیم ملی آرژانتین را از پیش برداشت.

تیم های ملی دانمارک و تونس در دومین مسابقه امروز مقابل هم به میدان می رفتند که در طول 90 دقیقه تلاش بازیکنان 2 تیم به گل ختم نشد تا اولین تساوی بدون گل جام جهانی 2022 قطر به ثبت برسد. دوئل تیم های ملی لهستان و مکزیک فرجامی مشابه نبرد دانمارک و تونس داشت و با تساوی بدون گل خاتمه یافت. وجه تمایز این 2 مسابقه، از دست دادن پنالتی لهستانی ها توانست روبرت لواندوفسکی و درخشش گی یرمو اوچوا دروازه بان باتجربه مکزیکی ها بود.

تیم ملی فرانسه در آخرین مسابقه از روز سوم جام جهانی 2022 قطر باید در برابر تیم ملی استرالیا قرار می گرفت. شاگردان دیدیه دشان خیلی زود غافلگیر شدند و در دقیقه 10 استرالیایی ها توسط کریگ گودوین به گل رسیدند اما در ادامه عقب نشینی شاگردان آرنولد باعث شد تا نمایشی سراسر تهاجمی از مدافع عنوان قهرمانی به اجرا در بیاید و فرانسوی ها موفق شدند با گلزنی آدرین ربیو، اولیویه ژیرو (2 بار) و کیلیان امباپه کامبک بزنند و گام اول خود را در جام جهانی 2022 محکم و با موفقیت بردارند.

روز چهارم مسابقات جام جهانی 2022 قطر با پیگیری دیدارهای گروه پنجم و ششم دنبال خواهد شد:


        * مراکش - کرواسی (ساعت 13:30 به وقت تهران)


        * آلمان - ژاپن (ساعت 16:30 به وقت تهران)


        * اسپانیا - کاستاریکا (ساعت 19:30 به وقت تهران)


        * بلژیک - کانادا (ساعت 22:30 به وقت تهران)

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول