کمیته رفاهی
 

پای کولینا به جنجال بازی ایران و انگلیس باز شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 140 ] - سه شنبه, 1 آذر 1401
پای کولینا به جنجال بازی ایران و انگلیس باز شد!

رئیس کمیته داوران فیفا به پرونده بازی ایران و انگلیس در جام جهانی ورود کرد.

تیم ملی کشورمان شب گذشته در اولین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف انگلیس رفت و با نتیجه 6 بر 2 شکست خورد.

در این بازی یکی از اتفاقات عجیب تاریخ جام جهانی رخ داد. به دلیل مصدومیت شدید بیرانوند دروازه بان ایران در دو نیمه بازی حدود به 30 دقیقه وقت اضافه گرفته شد.

در 4 بازی ابتدایی جام جهانی 2022 بیش از 60 دقیقه وقت اضافه از سوی داوران زمین گرفته شده که جنجالی ترین آن در بازی ایران و انگلیس بود.

وقت های اضافه زیاد باعث شد تا هواداران و کارشناسان فوتبال به فیفا انتقاد کنند. در همین رابطه پیرلوئیجی کولینا داور سرشناس ایتالیایی و رئیس کمیته داوران فیفا به این جنجال ها ورود کرد و گفت: به هم می گویم وقتی داور چهارم با تابلویش وقت های اضافه 8 تا 9 دقیقه را نشان می دهد، تعجب نکنید. اگر می خواهید فوتبال بیشتری را تماشا کنید ما به چنین وقت های اضافه نیاز داریم.

رئیس کمیته داوران فیفا به جنجال بازی ایران و انگلیس این طور واکنش نشان داد و گفت: بعضی وقت ها مثل بازی ایران و انگلیس مصدومیت های شدید باعث می شود تا وقت های اضافه بیش از 10 دقیقه باشند اما هدف اصلی این که وقت های تلف شده بازی به هدر نرود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول