کمیته رفاهی
 

پیشنهاد «مهدی طارمی» به منچستریونایتد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 127 ] - سه شنبه, 1 آذر 1401
پیشنهاد «مهدی طارمی» به منچستریونایتد

یک رسانه انگلیسی تاکید کرد مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران بعد از گلزنی به انگلیس می تواند گزینه مناسبی برای تقویت خط حمله باشگاه منچستریونایتد باشد.

 تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2022 قطر روز گذشته برابر انگلیس با نتیجه 2 به 6 شکست خورد. هر دو گل ایران توسط مهدی طارمی به ثمر رسید؛ مهاجمی که با این دو گل به عنوان بهترین گلزن تاریخ ایران در جام های جهانی دست یافت.

طارمی که فصل درخشانی را در تیم پورتو پشت سر گذاشته بود و سومین سال حضورش در این باشگاه پرتغالی را تجربه می کند، حالا از سوی یک رسانه انگلیسی به عنوان یک گزینه مناسب برای تقویت خط حمله منچستریونایتد مطرح شده است؛ بخصوص در این شرایط که باشگاه انگلیسی به دنبال پیدا کردن جانشینی برای «کریستیانو رونالدو» است.

وب سایت thepeoplesperson که یکی از سایت های نزدیک به باشگاه یونایتد است و عمدتاً اخبار این باشگاه را پوشش می دهد، در پایان بازی تیم های ملی انگلیس و ایران با اشاره به آمار خوب طارمی در تیم ملی ایران و باشگاه پورتو، نوشت:

«طارمی در حال حاضر در 13 بازی 6 گل زده و 5 پاس گل داده است - که اساساً در هر بازی یک گل زده است. از این نظر، طارمی شباهت زیادی به هری کین دارد و از آنجایی که یونایتد مدت هاست که هوادار این بازیکن تاتنهام بوده است، علاقه شیاطین سرخ می تواند بسیار منطقی باشد.»

این وب سایت همچنین با بیان اینکه طارمی در سن 30 سالگی راهی طولانی برای رسیدن به اوج داشته است و در سال 2019 با قراردادی با ریو آوه در پرتغال به اروپا رفت، گزارش خود را به این شکل ادامه داد:

«تنها یک سال طول کشید تا پورتو بتواند طارمی را جذب کند و آنها مطمئناً با بازیکن شماره 9 که 62 گل به ثمر رساند و 43 پاس گل در 115 بازی برای پورتو داده است، پاداش های خوبی را درو کرده اند. با توجه به اینکه کریستیانو رونالدو در حال خروج است و یونایتد در خط حمله گزینه های کمی دارد، طارمی بازیکنی است که احتمالاً تأثیر فوری بر تیم اریک تن هاگ خواهد گذاشت. شیاطین سرخ فاقد بازیکنی با مشخصات او هستند.»

این رسانه انگلیسی همچنین تاکید کرد که باشگاه پورتو برای فروش طارمی حداقل مبلغ 20 میلیون یورو طلب می کند اما باتوجه به سن و سال این بازیکن ممکن است فرصت انتقال او به یک تیم بزرگ را از دست ندهد.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول