عزاداری

 

هری کین: ایران در دفاع بسیار قدرتمند است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 142 ] - یکشنبه, 29 آبان 1401
هری کین: ایران در دفاع بسیار قدرتمند است

کاپیتان تیم ملی انگلیس گفت: من به کسب عنوان آقای گلی یا بدست آوردن کفش طلا فکر نمی کنم و مهمترین موضوع برای من قهرمانی در جام جهانی است.

 هری کین در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: تیم ملی ایران را سرسخت می دانم، تیمی که در دفاع قوی است. اصلا بازی ساده ای نداریم و نمی توانیم به راحتی دروازه آنان را باز کنیم.

کاپیتان تیم ملی انگلیس در خصوص قهرمانی اظهار داشت: من در جام جهانی 2018 بازی کردم و تجربه خوبی بدست آوردم. مسائل فوتبال به سرعت تغییر می کند ولی باید از آن لذت ببریم و خودمان را پیشرفت دهیم. تیم خوب و جوانی داریم و فکر می کنم باید در زندگی از اندک فرصت ها، نهایت استفاده را برد. در این مدتی که در تیم ملی انگلیس بازی کردم، نهایت توانم را گذاشتم و در این رقابت نیز تمام انرژی ام را خواهم گذاشت.

وی اظهار داشت: من به کسب عنوان آقای گلی یا بدست آوردن کفش طلا فکر نمی کنم. مهمترین چیز برای من قهرمانی در جام جهانی است.

وی در رابطه با شکستن رکورد وین رونی اظهار داشت: بله هدفم است، یک روزی قطعا به تعداد گل های رونی می رسم. البته من تمام تمرکزم به بازی است و می خواهم با تیم به پیروزی برسم. من تمام سعیم این است که برای هم تیمی هایم موقعیت سازی کنم.

کاپیتان تیم ملی انگلیس اظهار داشت: رونی بازیکنی بزرگ است که من همیشه از بچگی ام او را به عنوان یک الگو می دیدم. برایم افتخار بزرگی است که بتوانم به رکورد او برسم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول