عزاداری

 

کی روش: می خواهیم به اندازه صعود امتیاز جمع کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 187 ] - یکشنبه, 29 آبان 1401
کی روش: می خواهیم به اندازه صعود امتیاز جمع کنیم

 تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب گروه B رقابت های جام جهانی 2022 قطر و در بازی اول خود، ساعت 16:30 روز دوشنبه به وقت تهران به مصاف انگلیس می رود. ملی پوشا...

 تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب گروه B رقابت های جام جهانی 2022 قطر و در بازی اول خود، ساعت 16:30 روز دوشنبه به وقت تهران به مصاف انگلیس می رود. ملی پوشان در این گروه از جام جهانی با تیم های انگلیس، ولز و آمریکا هم گروه هستند و در اولین تقابل خود باید به مصاف شاگردان ساوت گیت بروند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، یک شنبه شب در نشست خبری پیش از بازی با انگلیس گفت: ممنون که این جا هستید. مفتخرم نماینده فوتبال ایران هستیم و از همه کسانی که در برگزاری مسابقات جام جهانی تلاش کردند تشکر می کنم. امیدوارم همه از این رقابت ها لذت ببرند. به همه بازیکنان و همه تیم های ملی سلام می کنم و برای همه آرزوی موفقیت دارم جز مقابل ایران. امیدوارم بتوانیم رقابت های خوبی داشته باشیم و خاطرات خوبی را رقم بزنیم.

او ادامه داد: انتظارات مان مثل دو جام جهانی قبل است. هر بازی برای این که ببریم و خوب بازی کنیم و سرگرمی خوبی ایجاد کنیم، بازی خواهیم کرد و این هدف ماست. بازی به بازی پیش می رویم و اگر مسابقات را به سه قسمت تقسیم کنیم، قسمت اولش بازی با انگلیس است. بعد از همه بازی ها تلاش ما این است که به اندازه ای امتیاز جمع کنیم که صعود کنیم. باید با این احساس وارد زمین شویم.

سرمربی تیم ملی اضافه کرد: همه مردم می دانند انگلیس یکی از بهترین تیم های دنیاست. باتوجه به نتایج اخیرشان، آن ها کاندیدای حضور در فینال و قهرمانی این جام هستند. طوفان فوق العاده ای از استعدادها دارند. هری کین در خط جلو دارد که تیم انگلیس عملکرد فوق العاده ای داشتند. آن ها موفق شدند به فینال یورو صعود کنند. هرچه که از ارزش این تیم می توان گفت باز هم کم است. باید در هر دقیقه بازی برنامه خودمان را داشته باشیم و با روحیه جنگندگی منحصر به فرد وارد زمین شویم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول