کمیته رفاهی
 

حاج صفی: تیم ملی برای دیدار با انگلیس صد در صد آماده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 97 ] - یکشنبه, 29 آبان 1401
حاج صفی: تیم ملی برای دیدار با انگلیس صد در صد آماده است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی برای دیدار با انگلیس صد در صد آماده است.

 تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب گروه B رقابت های جام جهانی 2022 قطر و در بازی اول خود، ساعت 16:30 روز دوشنبه به وقت تهران به مصاف انگلیس می رود. ملی پوشان در این گروه از جام جهانی با تیم های انگلیس، ولز و آمریکا همگروه هستند و در اولین تقابل خود باید به مصاف شاگردان ساوت گیت بروند.


احسان حاج صفی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: به نام خدای رنگین کمان. اول از هر چیزی خدمت همه خانواده های داغدار ایران تسلیت می گویم و باید بدانند که کنارشان هستیم و با آن ها هم درد هستیم.


او ادامه داد: شرایط تیم خودمان از روزی که وارد کشور قطر شدیم، تا الان تمرینات خوبی داشتیم و روز به روز بهتر و هماهنگ تر شدیم و یک بازی دوستانه خیلی خوبی را انجام دادیم و نقاط ضعف خودمان را برطرف کردیم و خدا را شکر الان صد درصد آماده بازی فردا هستیم. خدا را شکر مصدومیتی نداریم و به جز یک بازیکن که امید ابراهیمی عزیز است که در اردوی قبلی به دلیل مصدومیت از دست دادیم و کنارمان نیست و امیدوارم هر چه زودتر مصدومیت خود را پشت سر بگذارد و به کنار تیم برگردد.


وی درباره تیم ملی انگلیس گفت: انگلیس از بهترین تیم های دنیا است و بازیکنان خوبی دارد و این تیم را به خوبی آنالیز کردیم و امیدوارم که فردا یک بازی خوبی انجام دهیم و همه از این بازی لذت ببرند. امیدوارم فردا با امتیاز از بازی خارج شویم و مردم خودمان را خوشحال کنیم.


کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط روحی و روانی بازیکنان ایران و تاثیرگذاری این شرایط بر روحیه بازیکنان و باخت مقابل تونس گفت: سورپرایز خاصی نداریم. در بازی با تونس روی دو اتفاق گل خوردیم. مثل دو بازی قبل که مقابل سنگال و اروگوئه هم همین اتفاقات بود. بازی را خوب شروع کردیم. در اردوی قبلی نتایج خوبی گرفتیم. مقابل تونس هم خوب بازی کردیم و موقعیت های ما گل نشد اما متاسفانه گل های تونس روی اشتباهات ما تبدیل به گل شد.


وی ادامه داد: تیم ملی انگلیس خوب است و نفرات خوبی دارد. ما یک تیم هستیم و بهترین عملکرد خودمان را فردا در زمین به نمایش می گذاریم و به شما قول می دهیم بهترین عملکردمان را می بینید.


حاج صفی درباره شرایط روحی تیم ملی نیز گفت: شرایط کشورمان خوب نیست و بازیکنان هم می دانند. فردا یک بازی خیلی مهم داریم و همیشه در مسابقات، اولین بازی ها خیلی مهم است که بتوانیم نتیجه بگیریم. امیدوارم که فردا با نتیجه از زمین بیرون بیاییم که بتوانم فقط مردم را خوشحال کنیم.


کاپیتان تیم ملی در پاسخ به خبرنگار رویترز مبنی بر این که می توانید درباره احساس خودتان و بازیکنان درباره مشکلات ایران بگویید؟ گفت: باید قبول کنیم که واقعا شرایط کشورمان خوب نیست. مردم ما شاد نیستند. همه ناراحت هستند. ما اینجا هستیم و دلیل بر این نیست که صدای شان نباشیم و به آن ها احترام نگذاریم. هر چه داریم از مردم مان است و این جا هستیم که سخت تلاش کنیم و بجنگیم و بهترین عملکردمان را در زمین به نمایش بگذاریم و گل های مان را تقدیم به مردم داغدار ایران کنیم و امیدوارم که شرایط آن طور که مردم ما می خواهند رقم بخورد و همه شاد باشند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول