کمیته رفاهی
 

رونی: سرسخت ترین حریف انگلیس کی روش است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 114 ] - یکشنبه, 29 آبان 1401
رونی: سرسخت ترین حریف انگلیس کی روش است

بازیکن سابق تیم ملی انگلیس و سرمربی فعلی تیم دی سی یونایتد گفت: وقتی فردا انگلیس به مصاف ایران می رود، یکی از سرسخت ترین حریفانش در میدان، کی روش خواهد بود

 وین رونی در تازه ترین گفت وگوی خود در مورد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان صحبت های جالبی مطرح کرد و اظهار داشت: وقتی فردا انگلیس به مصاف ایران می رود، یکی از سرسخت ترین حریفانش در میدان، کی روش خواهد بود که نقش مهمی در موفقیت ما در اوایل دوران حرفه ای من در منچستریونایتد داشت.

وی ادامه داد: همراه با کارلوس به عنوان مرد شماره 2 سر الکس فرگوسن، ما قهرمان لیگ قهرمانان، سه لیگ برتر و یک جام اتحادیه شدیم. به عنوان یک شخصیت، او برعکس فرگی بود؛ آرام، منعطف، یک مرد خوب. شاید به همین دلیل بود که آن ها خیلی خوب با هم کار کردند.

رونی تاکید کرد: با این حال، وقتی صحبت از فوتبال می شد، کارلوس ذهنی قوی و سرسخت داشت. من تقریباً مطمئن هستم که ایران برای ضربه زدن به انگلیس در بین دو نیمه آماده می شود، زیرا اگر به نحوه بازی یونایتد در زمانی که کارلوس سرمربی تیم اصلی ما بود نگاه کنید، چنین مسائلی دقیقاً اصول ما بودند. ما یک تیم آشنا به ضد حمله بودیم.

مهاجم اسبق سه شیر خاطرنشان کرد: کارلوس دوست دارد بازیکنانش بسیار منظم و منظم باشند و سعی کنند با سرعت حمله کنند. خوب بود، زیرا فرگی کم و بیش همه جانبه حمله می کرد و کارلوس آن ساختار و کمی احتیاط را به فوتبال ما وارد کرد که بیشتر از همه به ما در اروپا کمک کرد. بنابراین او ایران را بسیار خوب آماده می کند و گل اول حیاتی است. اگر انگلیس زودتر گل بزند، خیالشان راحت خواهد بود، اما هر چه بازی بیشتر بدون گل سپری شود، بیشتر تحت فشار خواهند بود.

رونی: سرسخت ترین حریف انگلیس در بازی با ایران، کی روش است

رونی تصریح کرد: هر وقت با تیمی روبرو می شوید که به احتمال زیاد مانند ایران بازی می کند، داشتن عرض زمین بسیار مهم است. شما می بینید که چگونه تیم هایی مانند منچسترسیتی، رقبای آشنا با بازی دفاعی را شکست می دهند. آن ها از دفاع کناری خود برای کمک به گسترش حریف در سراسر زمین استفاده می کنند و به همین دلیل است که من ترنت الکساندر-آرنولد را برای این بازی انتخاب می کنم. اگر انگلیس بتواند ایران را خنثی کند، آنگاه می تواند بازیکنانی مانند هری کین و فیل فودن را داشته باشد تا آن ها را شکست دهد.

این بازیکن سابق تیم ملی انگلیس افزود: گاهی تعجب می کنم که کارلوس از من چه بازیکنی ساخته است. او در زمانی که عصبانی بودم با من کار می کرد و فکر نمی کردم او مرا درک کند. در سفرها، چه در اتوبوس تیمی یا قطار، بازیکنان یونایتد یک بازی را در PSP انجام می دادند. یک بازی ارتش، یک تیم چهار نفره در برابر تیم دیگر. ما آن را بسیار جدی گرفتیم و اگر در آن شکست می خوردم عصبانی می شدم. یادم می آید چند بار گوشی ها و کنسول های بازی را شکستم و کارلوس را می دیدم که پشت در راهرو به من نگاه می کرد و بدون شک فکر می کرد که چه بر سر این پسر آمده است؟

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول