عزاداری

 

کی روش: من از دایناسورهای جام جهانی هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 254 ] - یکشنبه, 29 آبان 1401
کی روش: من از دایناسورهای جام جهانی هستم

کارلوس کی روش در مصاحبه با دوربین فیفا می گوید در این دوره یکی از دایناسورهای جام جهانی است.

 کارلوس کی روش که تیمش روز دوشنبه اولین بازی خود در جام جهانی قطر را مقابل انگلیس برگزار می کند در مصاحبه ای با فیفا شرکت کرد. کی روش در مقابل دوربین فیفا نشست و مصاحبه ای انجام داد که در سایت فیفا منتشر شده است.

نظرتان را درباره بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار دارید بگویید و آنها را در مقایسه تیم جام جهانی 2018 روسیه چطور می بینید؟
در واقع اگر بیست و پنج نفری که من با خودم به اینجا آورده ام را نگاه کنید آنها عملا همان بازیکنان جام جهانی قبل هستند و تنها یک بازیکن، یک بازیکن جوان، به تیم اضافه شده است. متاسفانه ما سه چهار روز قبل از اینکه به اینجا بیاییم یکی از بازیکنان کلیدی مان در خط میانی را از دست دادیم؛ امید ابراهیمی. ولی اکثریت تیم دقیقا همان تیم جام جهانی روسیه است.

این چهارمین جام جهانی شما است. شخصا از مربی گری در چهار جام جهانی متفاوت چه آموخته اید؟
امیدوارم آنقدر آموخته باشم که به این بازیکنان در این جام جهانی کمک کنم. می شود گفت من در حال حاضر به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم. آنچه از خودم انتظار دارم این است که از همه تخصص و تجربه ام استفاده کنم برای خدمت به بازیکن ها و تیم.

معتقدید این تیم می تواند نتایجی بهتر از 4 امتیازی که در روسیه جمع کرد را به دست بیاورد؟
هدف این است. هدف این است. در تاریخ جام جهانی مواردی هست که تیمی با کسب سه امتیاز صعود کرده. همینطور که گفتید نتیجه خیلی مهم است. ولی ماجرا برای ما خیلی ساده است. ما یک بازی در پیش داریم که در سه نیمه انجام می شود. در نیمه اول مقابل انگلیس بازی می کنیم، در نیمه دوم مقابل ولز و در نیمه سوم مقابل آمریکا. پس بیایید امیدوار باشیم که در نهایت امتیاز کافی برای صعود به دور دوم را خواهیم داشت.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول