عزاداری

 

سجادی: به صعود تیم ملی امیدواریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 145 ] - یکشنبه, 29 آبان 1401
سجادی: به صعود تیم ملی امیدواریم

وزیر ورزش و جوانان بر حمایت از تیم ملی فوتبال تاکید کرد.

 سید حمید سجادی که بامداد امروز همراه با معاونان خود برای همراهی تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر به دوحه سفر کرد، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امیدوارم این سفر بی خطر و با سلامتی انجام شود. قسمت باشد برای افتتاحیه در دوحه و البته برای بازی ها کنار تیم، مسئولان فدراسیون و هم وطنان مان هستیم. فردا نیز تماشاگر بازی ایران و انگلیس می شویم.


وی افزود: رئیس جمهور به قطر دعوت شده بود اما به دلیل گرفتاری کاری قسمت نشد به این سفر تشریف بیاورد. با توجه به مکاتبه صورت گرفته از جانب وزارت خارجه بنده مامور شدم به نمایندگی رئیسی از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران، امروز در مراسم افتتاحیه شرکت کنم. فردا نیز در کنار تیم ملی خودمان هستم.

وزیر ورزش و جوانان درمورد میزان امیدواری اش به صعود ایران از مرحله گروهی، توضیح داد: خیلی امیدوار هستیم. نه تنها به صعود بلکه به کیفیت عملکرد تیم ملی امیدوار هستم. واقعا به صعود امیدواریم چراکه نه.

سجادی درمورد نظرش نسبت به دیدار اول ایران مقابل انگلیس، عنوان کرد: نظرات همه مثبت و خوب است. بچه ها همه با انرژی، با تمرکز و با هماهنگی ان شاءالله اولین مسابقه را خیلی خوب شروع می کنند.

وی درمورد اینکه خیلی از سایت های بین المللی پیش بینی کرده اند انگلیس و ایران شانس صعود از مرحله گروهی را دارند، گفت: حتما همین طور است.

وزیر ورزش و جوانان درمورد حمایت های صورت گرفته از تیم ملی، گفت: در حد توان مان کمک کرده ایم . می دانید فوتبال کشور در چند ماه اخیر مقداری فراز و فرود را پشت سر گذاشت اما پس از انتخابات هفته اول شهریور تمام تلاش ما این بود انسجام به ساختار فدراسیون بازگردد. اقدامات حمایتی را در دولت انجام دادیم و شخص رئیس جمهور هم حمایت کرد. اعضای هیأت دولت نیز پیگیر مسئله تیم ملی بودند و با در نظر گرفتن انصاف، همه علاقه مند بودند بهترین اتفاق بیفتد. ما هم تابع نظرات فنی کی روش و کادرفنی اش بودیم.

سجادی درمورد مسائل مربوط به سردار آزمون، گفت: کی روش درمورد سردار کار حرفه ای انجام داد. به دلیل آسیب دیدگی اش یک فیزیوتراپ برای او به آلمان فرستاد. در ادامه این فیزیوتراپ برگشت و جای خودش را به بدنساز تیم ملی داد. با همین بدنساز هم به دوحه قطر آمد. این از کارهای خوبی بود که کی روش در حد بضاعت و توانش برای آزمون رقم زد.

وی درخصوص اینکه آیا در اردوی تیم ملی حاشیه وجود ندارد، عنوان کرد: تا 5_4 ساعت قبل که آخرین اخبار را از اردوی تیم ملی داشتم، خدا را شکر حاشیه خاصی نیست.
وزیر ورزش و جوانان درمورد اینکه آیا فقط برای بازی اول تیم ملی در دوحه می ماند، اظهار داشت: دوست دارم بازی بعدی را هم ببینم اما شاید به تهران بیایم و بازگردم. این بستگی به شرایطی دارد که پیش می آید. حجم کار در تهران هم بالا است و به ما هم امر کرده اند سفر اعضای هیات دولت در کمترین زمان ممکن باشد. با توجه به شرایط خاص، باید دید شرایط زمانی چگونه اقتضا می کند. احتمال دارد بمانم اما احتمال زیاد این است به تهران بیایم و بار دیگر به قطر بازگردم.

سجادی درمورد اینکه با این تفاسیر حاشیه های قبلی تیم ملی از بین رفته گفت: باید این مسائل را فراموش کنیم. تیم ملی به بهترین شکل مورد توجه است. کار حرفه ای و تمرین ورزش با خیلی کارهای دیگر متفاوت است. باید اینگونه هم عمل کنیم.
پایان پیام /

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول