کمیته رفاهی
 

حسینی: کی روش به ما جنگندگی یاد داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 160 ] - شنبه, 28 آبان 1401
حسینی: کی روش به ما جنگندگی یاد داد

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: یک تیم بودن و همدلی بازیکنان، برنگ برنده ما در مسابقات خواهد بود.

 سید حسین حسینی در نشست خبری امروز اظهار داشت: قبل از هر چیزی جا دارد به همه خانواده هایی که عزیزانشان را در این اتفاقات از دست دادند، تسلیت بگویم. ما در کنارشان هستیم. من اولین جام جهانی ام را تجربه می کنم. حضور در جام جهانی حسی فوق العاده است. امیدوارم این جام جهانی با صعود کشورمان به مرحله بعدی مصادف شود. 
وی افزود: همه می دانیم گروه سختی داریم. مهمترین بازی ما دو روز دیگر (با انگلیس) است. هدفمان این است که از گروه صعود کنیم. به نظرم یک تیم بودن و همدلی بازیکنان، برگ برنده ما در مسابقات خواهد بود. امیدوارم به موفقیت بزرگی برسیم.

دروازه بان تیم ملی گفت: همه تلاش مان برای صعود از گروه است. درست است گروه خیلی سختی داریم ولی تیم مان بازیکنانی دارد که تجربه حضور در جام جهانی قبلی را دارند. این به تیم ما خیلی کمک می کند. جا دارد از کی روش تشکر کنم که در این مدت جنگندگی را به ما یاد داد. این مساله مسلما در بازی ها می تواند به ما خیلی کمک کند. امیدوارم حاصل تلاش ها و تمریناتی که در این مدت انجام دادیم، صعود از گروه باشد.

حسینی با اشاره به اینکه جام جهانی قبلی در آخرین اردو در لیست تیم ملی حضور داشته اما در آخر از لیست کنار رفته، اظهار داشت: خیلی خوشحالم با تلاش زیاد، دوباره به تیم ملی برگردم و مسافر جام جهانی باشم. وظیفه من تمرین کردن است. بازی کردن من به نظر کادر فنی تیم ملی برمی گردد. امیدوارم هر کسی درون دروازه تیم ملی می ایستد، بهترین عملکرد را برای مردم ایران داشته باشد.

حسینی در خصوص بازی با انگلیس، عنوان کرد: مسلما تیم انگلیس یکی از تیم های پر قدرت دنیا است. این را به خوبی می دانیم. بهترین لیگ دنیا را این کشور دارد. می دانیم بازی خیلی سختی پیش روی ما هست. همه تلاش مان را می کنیم تا بتوانیم در این بازی موفق باشیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول