کمیته رفاهی
 

شوخی کی روش با هموطنانش؛ ایران - پرتغال فینال جام جهانی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 106 ] - شنبه, 28 آبان 1401
شوخی کی روش با هموطنانش؛ ایران - پرتغال فینال جام جهانی!

سرمربی تیم ملی ایران با هموطنانش شوخی جالبی در زمینه جام جهانی کرد.

 کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران در اظهاراتی در جمع خبرنگاران پرتغالی در قطر گفت: فینال ایده آل جام جهانی 2022 ایران و پرتغال خواهد بود. کره جنوبی با بازی پائولو بنتو به نیمه نهایی می رسد.

*آیا شرایط ایران روی کار در تیم ملی تاثیر می گذارد؟

بازیکنان کاملاً متمرکز هستند و من کاملاً روی آماده کردن تیم متمرکز هستم. اگر متوجه شوم فردی از خانواده یا دوستانم بیمار است، البته دقیقاً همان احساسات را ندارم. اما در مأموریت ما به عنوان حرفه ای، ما حق نداریم، ما نماینده یک تیم ملی هستیم، 90 میلیون نفر، ما در ماموریت هستیم، هیچکس ما را نمی بخشد، هیچکس نمی فهمد اگر ما کاملاً روی شادیو  غرور متمرکز نبودیم. ما احساسات داریم... ما اینجا هستیم تا جام جهانی را به جشن تبدیل کنیم. ما به تحمل، درک بیشتر، شادی بیشتر برای حل مشکلات نیاز داریم. با آنچه هواداران از ما انتظار دارند به عنوان یک نماینده با وقار که باعث افتخار آنها برای کشور می شود، عمل می کنیم.

*چالش برانگیزترین پروژه شغلی؟

شاید این بزرگترین چالش دوران حرفه ای من باشد زیرا می توانیم به مرحله بعد راه پیدا کنیم. انگلیس در حال حاضر مهمترین چیز در زندگی من است، سپس ولز و آمریکا مهمترین ها خواهد بود.

*فینال ایده آل ایران با چه تیمی خواهد بود؟

با پرتغال (باخنده). این فینالی بود که می خواستم اتفاق بیفتد. با تمام احترامی که برای دوستم پائولو بنتو [سرمربی کره جنوبی] قائل هستم. اگر پرتغال با پائولو بنتو در نیمه نهایی بازی کند، شما هم نمی توانید همه چیز را داشته باشید دوست دارم پرتغال به فینال برود. اگر به فینال برویم، آهنگ سنتی پرتغالی را هم می خوانیم. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول