کمیته رفاهی
 

6 مدعی اصلی آقای گلی در جام جهانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - شنبه, 28 آبان 1401
6 مدعی اصلی آقای گلی در جام جهانی

- یکی از جذاب ترین رقابت ها در بازی های جام جهانی، مربوط به رقابت آقای گلی میان مهاجم های مختلف است و در این دوره از بازی ها هم قطعا شاهد رقابت جذابی میان مها...

- یکی از جذاب ترین رقابت ها در بازی های جام جهانی، مربوط به رقابت آقای گلی میان مهاجم های مختلف است و در این دوره از بازی ها هم قطعا شاهد رقابت جذابی میان مهاجم های مختلف خواهیم بود.

به گزارش فوتبالی، البته دفعاتی هم پیش آمده که هافبک ها به جای مهاجم ها آقای گل شده اند و این قضیه هم چندان قضیه عجیبی نیست. به طور مثال در جام جهانی 2014 برزیل، خامس رودریگز، هافبک تیم ملی کلمبیا توانست آقای گل بازی ها شود و خبری از آقای گل شدن مهاجم ها نبود.

اما روی کاغذ این مهاجم ها هستند که همیشه برای آقای گل شدن در بازی های جام جهانی به عنوان مدعی های اصلی و شانس اول به حساب می آیند.

در جام جهانی 2022 قطر، 6 مهاجم هستند که از آن ها به عنوان مدعی های اصلی آقای گلی نام برده می شود. بدون شک لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در جمع این 6 مهاجم هستند.

پس از مسی و رونالدو، می توان به کیلیان امباپه، کریم بنزما، هری کین و نیمار جونیور اشاره کرد. بازیکنی که در جام جهانی بیشترین گل را به ثمر برساند و اصطلاحا آقای گل شود، جایزه کفش طلای جام جهانی را به دست می آورد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول