کمیته رفاهی
 

بهانه گیری حریف ایران؛ شترها نمی گذارند استراحت کنیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 101 ] - پنجشنبه, 26 آبان 1401
بهانه گیری حریف ایران؛ شترها نمی گذارند استراحت کنیم!

رسانه های انگلیسی می گویند سر و صدای شترهای بیرون از هتل، ممکن است مانع استراحت اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی این کشور شود.

 رسانه های انگلیسی نوشته اند ترس از آن وجود دارد که بازیکنان تیم ملی این کشور در طول جام جهانی 2022 قطر، شب ها خواب راحتی نداشته باشند، چراکه دو شتر پر سر و صدا بیرون از هتل محل اقامت تیم ملی انگلیس حضور دارند.

روزنامه «دیلی استار» نوشته رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس پیش از آغاز جام جهانی به قطر رفتند و هتل «سوق الوکره» را برای محل اقامت سه شیر انتخاب کردند، چراکه اعتقاد داشتند این مکان مناسبی برای تیم خواهد بود و به دور از هیجان و سر و صدای دوحه است اما به نظر می رسد تصمیم آنها اشتباه از آب درآمده است.

دیلی استار نوشته دو شتر پر سر و صدا در خارج از هتل حضور دارند و صدای آنها تمام شب به گوش می رسد. گفته شده شترها در فاصله کمی از هتل و در مکانی در ساحل بسته شده اند.

یک کافه چی به این رسانه انگلیسی گفته است: شترها دوست دارند صحبت کنند و این باعث شده مورد پسند گردشگران باشند. شاید آنها انگلیسی ها را بیدار نگه دارند تا قطر قهرمان جام جهانی شود!

خبر بد دیگر برای انگلیسی ها این است که شرکت گردشگری «تریپ ادوایزر» به نقل از یک مسافر هتل سوق الوکره نوشته عایق بندی صوتی اتاق های هتل هم بسیار بد است.

انگلیسی ها سه شنبه شب وارد دوحه شدند و اولین بازی آن ها روز دوشنبه هفته آینده مقابل ایران در ورزشگاه بین المللی خلیفه خواهد بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول