عزاداری

 

قدوس: ایران در جام جهانی بهترین ترکیب تاریخ را دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 196 ] - چهارشنبه, 25 آبان 1401
قدوس: ایران در جام جهانی بهترین ترکیب تاریخ را دارد

ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان به تمجید از کی روش پرداخت و از وضعیت تیم ملی پیش از جام جهانی صحبت کرد.

قدوس پیش از آغاز جام جهانی در مصاحبه با سایت اتلتیک گفت: من در سوئد خوشحال بودم ولی وقتی دیدم کسی از من سراغی نگرفت، تصمیم دیگری گرفتم. نخواستم به تیم دیگری بروم تا شروعی دوباره باشم. نه، من معتقد بودم که آنقدر خوب هستم تا بتوانم در لیست تیم ملی سوئد قرار گیرم.

وی ادامه داد: وقتی کی روش به من پیشنهاد داد، تنها یک جمله گفتم، چرا که نه. کی روش مرا به کمپ تیم ملی ایران دعوت کرد و اجازه داد که با تیم تمرین کنم. او البته به من بازی نداد تا فشارها روی من زیاد نشود. برای کمپ تمرینی بعدی، من انتخاب شدم که بسیار این انتخاب هیجان انگیز بود.

هافبک تیم ملی کشورمان که در خاک سوئد به دنیا آمده، گفت: من واقعا از رفتار کی روش متعجب شدم و لذت بردم. وقتی به کمپ تیم ملی ایران رسیدم، سوئد خواست که به فوتبال آن ها بازگردم ولی به نظرم دیر شده بود. من از رفتار آن ها خوشم نیامد و به همین خاطر تصمیم را قطعی کردم و گفتم می خواهم برای ایران بازی کنم.

ستاره ایرانی برنتفورد انگلیس در خصوص وضعیت تیم ملی کشورمان پیش از جام جهانی گفت: به نظرم ترکیب فعلی، بهترین ترکیبی است که تاکنون ایران در جام های جهانی داشته است. مهدی طارمی در پورتو عالی کار کرده و همچنین سردار در لورکوزن نمایش خوبی داشته است. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم.

قدوس ادامه داد: به نظرم اکنون تیم خوبی داریم و روحیه بالایی کسب کرده ایم. همه بازیکنان با هم رابطه خوبی دارند و همراه هم هستند. اگر ما روی کاغذ از حریف ضعیف تر باشیم ولی با همدلی و همکاری می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم.

هافبک تیم ملی ایران در خصوص بازی با انگلیس گفت: معلوم است که مقابل این تیم اذیت خواهیم شد. چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد ولی ما نیز خواهیم جنگید.

هافبک تیم ملی کشورمان در رابطه با کی روش اظهار داشت: کی روش مربی تاکتیکی خوبی است و پیامش را بسیار واضح و مشخص اعلام می کند. همه در تیم ملی می دانند وظیفه شان چیست. اگر مثلا یک بازیکن توپ را در اختیار دارد، کی روش به او گفته که چه کاری باید در آن لحظه انجام دهد. او در زمان بازی های باشگاهی برای من ویدیو فرستاد و نقش و وظیفه ام را برایم تشریح کرد.

ستاره تیم ملی ایران اظهار داشت: شرایط تمرینات بسیار پرفشار است. معمولا یک روز پیش از بازی برنتفورد ما جوری تمرین می کنیم که مصدوم نشویم ولی در تیم ملی ایران، هر تمرین به مثابه یک بازی است. همه می خواهند نشان دهند و به کی روش اثبات کنند که می توانند در ترکیب اصلی بازی کنند. همه بسیار جنگجو و خشن در تمرینات ظاهر می شوند و سخت تلاش می کنند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول