کمیته رفاهی
 

سهمیه تماشاگران ایرانی در جام جهانی قطر سه برابر شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 134 ] - چهارشنبه, 25 آبان 1401
سهمیه تماشاگران ایرانی در جام جهانی قطر سه برابر شد

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس گفت: سهمیه تماشاگران ایرانی در مسابقات تیم ملی کشورمان در جام جهانی فوتبال در قطر نسبت به دوره های قبل سه برابر افزایش یافته است.

احمد راستینه رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: با رایزنی ها و پیگیری های انجام شده سهمیه تماشاچیان ایرانی در مسابقات تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی فوتبال در قطر به سه برابر افزایش یافت.

وی افزود: در بازی های تیم ملی فوتبال کشورمان در دوره های قبل در جام جهانی فوتبال سهمیه تماشاگران ایرانی 3 هزار نفر در هر بازی بود که این میزان در مسابقات جام جهانی قطر به 9 هزار نفر در هر بازی افزایش یافته است.

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی ها و رایزنی های انجام شده بنا بود تا میزبانی بخشی از تماشاچیان و تیم های حاضر در مسابقات جام جهانی در قطر در جزیره کیش انجام شود و بعضی از تیم ها برای انجام تمرین هایشان از فضاهای موجود در جزیره کیش استفاده کنند.

راستینه خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل آماده سازی و فراهم آوردن زیرساخت ها در جزیره کیش حضور تیم های حاضر در جام جهانی قطر برای انجام تمرینات و برنامه های خود در جزیره کیش منتفی شد و فقط ما خواهیم توانست میزبانی بخشی از تماشاچیان و گردشگران را که برای تماشای مسابقات به قطر آمده اند را داشته باشیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول