کمیته رفاهی
 

ملی پوشان فوتبال کشورمان با رئیس جمهور دیدار کردند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 104 ] - دوشنبه, 23 آبان 1401
ملی پوشان فوتبال کشورمان با رئیس جمهور دیدار کردند

ملی پوشان فوتبال کشورمان قبل از پرواز به قطر با آیت الله رئیسی دیدار کردند.

 بازیکنان، بازیکنان، کادر فنی و مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال  پس از برگزاری آخرین دور از تمرینات خود در کمپ تیم ملی، با حضور در دفتر رئیس جمهور، با آیت الله سید ابراهیم رئیسی دیدار کردند.

اعضای تیم ملی فوتبال امروز راهی دوحه خواهند شد تا از فردا و با ملحق شدن لژیونرها که مستقیم به دوحه می روند، تمرینات خود را در قطر پیگیری کرده و برای رقابت های جام جهانی 2022 آماده شوند.

 

 

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال، کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال و وحید امیری، علیرضا بیرانوند، رامین رضائیان و مرتضی پورعلی گنجی به نمایندگی از اعضای تیم ملی فوتبال به بیان نظرات، دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداختند.

 

رئیسی نیز در سخنانی با قدردانی از تلاش های بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در مسیر آ ماده سازی برای آوردگاه جام جهانی 2022 قطر، برای ملی پوشان فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت کرد.

 

 

تیم ملی فوتبال کشورمان عصر امروز (دوشنبه) تهران را به مقصد دوحه ترک می کند.

 

 

به گزارش فارس، اسامی تیم ملی فوتبال شب گذشته اعلام شد، که بر این اساس امروز افرادی که در ایران حضور داشتند با رئیس جمهور دیدار کردند. لژیونرهای تیم ملی نیز به صورت مستقیم از کشورهایی که حضور دارند به دوحه سفر خواهند کرد.

پایان پیام/

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول