کمیته رفاهی
 

تاج: قول کی روش به رئیسی بسیار مهم بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 146 ] - دوشنبه, 23 آبان 1401
تاج: قول کی روش به رئیسی بسیار مهم بود

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من به قطر نمی روم ولی به فرودگاه آمدم تا برای بازیکنان آرزوی موفقیت کنم.

مهدی تاج در حاشیه سفر تیم ملی به قطر در فرودگاه حاضر شد و به خبرنگاران گفت: من خودم به قطر نمی روم ولی آمدم برای بازیکنان آرزوی موفقیت کنم.امروز در کمپ تمرین تیم ملی مادر 3 شهید خالقی پور تیم ملی را بدرقه کرد. یک جو خوب و معنوی با حضور ایشان ایجاد شد.

وی ادامه داد: سپس تیم ملی خدمت رئیس جمهور رفت. در آنجا هم سجادی و هم بنده صحبت کردیم. کی روش نیز صحبت کرد و بازیکنان نیز نظراتشان را گفتند. اتفاق خوبی رخ داد. یک جو خیلی خوبی آنجا ایجاد شد که ای کاش بقیه بازیکنان نیز در کنار ما بودند.

رئیس فدراسیون اظهار داشت: رئیس جمهور گفت که این تیم ملی کشور است و ما هم به شدت حمایت می کنیم. واقعا هم خوشبختانه این کار تا الان انجام شده است. بالاخره رئیس جمهور کشور است و تیم هم تیم ملی کشور عزیزمان است که امروز اعزام شد. مهمتر از همه، اظهارنظر کی روش را خیلی مهم دانستم که به رئیسی قول داد که ما مطمئناً برای شما خوشحالی می آوریم. این خبر خوبی بود. بازیکنان هم همینطور، بیرانوند، پورعلی گنجی و امیری صحبت کردند. همه صحبت کردند و جو بسیار خوبی بود.

تاج در خصوص اینکه نباید با بالا بردن توقعات فشار را روی تیم ملی ایران زیاد کرد، گفت: حتما همینطور است. حرف خیلی خوبی است. همه ما برای امیدواری، برد و شادی می رویم ولی این توقع را بالا بردن، از آن طرف پشت بام افتادن است.

وی افزود:  تیمی خیلی خوب، کشوری پهناور و بازیکنان قدرتمند و باانگیزه ای داریم. این را می توانیم بگوییم ولی اینکه همه بازی ها را... شما بهترین پشتیبانی را هم داشته باشید، در فوتبال نمی شود گفت صددرصد می بریم.
 
تاج در خصوص اینکه آیا رئیس جمهور قول پاداش به بازیکنان تیم ملی داد، گفت: بله. قول دادند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول