کمیته رفاهی
 

سلاح ایران در جام جهانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 112 ] - یکشنبه, 22 آبان 1401
سلاح ایران در جام جهانی

روزنامه عربستانی براین باور است که تفکرات کی روش می تواند باعث تاریخ سازی ایران در جام جهانی 2022 و صعود این تیم به دور بعد شود.

به نقل از الریاضیه، تیم ملی فوتبال ایران یکی از تیم هایی است که در جام جهانی 2022 قطر حضور دارد. فوتبال ایران چند روز قبل از آغاز جام جهانی در یک شرایط نامتوازنی به سر می برد، به ویژه بعد از درخواست اوکراین برای حذف ایران از جام جهانی و البته تغییراتی در کادرفنی این تیم باوجود آنکه اسکوچیچ توانست آنها را خیلی زود به جام جهانی برساند.

فدراسیون فوتبال ایران چند هفته قبل از برگزاری جام جهانی تصمیم گرفت که دراگان اسکوچیچ را به خاطر تنش بعضی از بازیکنان با او از کار برکنار کند و دوباره دست به دامن کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم شود. کی روش پیش از این در سال 2011 هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت و تا سال 2019 در این تیم بود و توانست دو بار پیاپی این تیم را به جام جهانی برساند.

تفکرات و نقشه های کی روش سلاح ایران برای موفقیت در جام جهانی هستند. این روزنامه عربستانی با تیتر، معجون کی روش سلاح ایران در جام جهانی نوشت: هوداران تیم ملی فوتبال ایران امید زیادی دارند که تیم با هدایت کی روش در جام جهانی 2022 تاریخ ساز شود و برای نخستین بار به دور بعد صعود کند.

الریاضیه در ادامه گزارش خود نوشت: در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران بازیکنانی مثل سردار آزمون، مهدی طارمی و امید نورافکن بازی می کنند. سرشناس ترین بازیکن ایران مهدی طارمی است که در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا درخشید تا جایی که توانست در مرحله گروهی 5 گل به ثمر رساند و دو پاس گل بدهد تا بیشترین نقش را در صعود پورتو به دور بعد داشته باشد. 

انتهای پیام

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول