مسابقه روایت نویسی هوادار ویژه جام جهانی قطر 2022

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 171 ] - شنبه, 21 آبان 1401
مسابقه روایت نویسی هوادار ویژه جام جهانی قطر 2022

دپارتمان مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه فدراسیون فوتبال با همکاری «خانه کتاب و ادبیات ایران» مسابقه روایت نویسی «هوادار» ویژه جام جهانی قطر را برگزار می کند.

 احسان محمدی رییس دپارتمان مسئولیت اجتماعی گفت: مستندنگاری و تهیه آرشیو مکتوب از جام جهانی به ویژه از دریچه چشم هواداران یکی از اقدامات فرهنگی است که برای انجام آن با خانه کتاب و ادبیات ایران و وزارت ارشاد اسلامی به توافق رسیدیم.
وی افزود: هر نویسنده می تواند با ارسال یک روایت (2000 تا 5000 کلمه) در این رقابت شرکت کند و در نهایت بعد از داوری 5 اثر انتخاب و از برگزیدگان در مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، تقدیر و به ایشان لوح سپاس و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
محمدی افزود: این مسابقه هم برای ایرانیان داخل کشور و هم کسانی که برای همراهی تیم ملی به قطر سفر می کنند طراحی شده و موضوع روایت ها حتما باید مرتبط با حال و هوای جام جهانی 2022 قطر باشد.
رییس دپارتمان مسئولیت اجتماعی فدراسیون فوتبال افزود: این مسابقه دارای یک بخش ویژه برای خبرنگاران و اهالی رسانه است که طبعاً به صورت حرفه ای فوتبال را دنبال می کنند. به همین خاطر آثار این بخش به طور جداگانه ارزیابی و بهترین آثار انتخاب و معرفی خواهند شد.
وی با اشاره به توسعه اقدامات فرهنگی در فدراسیون فوتبال و تقدیر از همکاری مطلوب «خانه کتاب و ادبیات ایران» با این فدراسیون گفت: نویسندگان باید آثار خود را حداکثر تا تاریخ 30 آذر 1401 به نشانی اینترنتی Revayat.ketab.ir ارسال، برگه شرکت در جایزه را تکمیل کرده و تاییدیه دریافت کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 02191006363 داخلی های 808 و 810 تماس بگیرند یا در فضای مجازی به شماره 09389279007 پیام دهند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول