کمیته رفاهی
 

مسابقه روایت نویسی هوادار ویژه جام جهانی قطر 2022

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 140 ] - شنبه, 21 آبان 1401
مسابقه روایت نویسی هوادار ویژه جام جهانی قطر 2022

دپارتمان مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه فدراسیون فوتبال با همکاری «خانه کتاب و ادبیات ایران» مسابقه روایت نویسی «هوادار» ویژه جام جهانی قطر را برگزار می کند.

 احسان محمدی رییس دپارتمان مسئولیت اجتماعی گفت: مستندنگاری و تهیه آرشیو مکتوب از جام جهانی به ویژه از دریچه چشم هواداران یکی از اقدامات فرهنگی است که برای انجام آن با خانه کتاب و ادبیات ایران و وزارت ارشاد اسلامی به توافق رسیدیم.
وی افزود: هر نویسنده می تواند با ارسال یک روایت (2000 تا 5000 کلمه) در این رقابت شرکت کند و در نهایت بعد از داوری 5 اثر انتخاب و از برگزیدگان در مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، تقدیر و به ایشان لوح سپاس و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
محمدی افزود: این مسابقه هم برای ایرانیان داخل کشور و هم کسانی که برای همراهی تیم ملی به قطر سفر می کنند طراحی شده و موضوع روایت ها حتما باید مرتبط با حال و هوای جام جهانی 2022 قطر باشد.
رییس دپارتمان مسئولیت اجتماعی فدراسیون فوتبال افزود: این مسابقه دارای یک بخش ویژه برای خبرنگاران و اهالی رسانه است که طبعاً به صورت حرفه ای فوتبال را دنبال می کنند. به همین خاطر آثار این بخش به طور جداگانه ارزیابی و بهترین آثار انتخاب و معرفی خواهند شد.
وی با اشاره به توسعه اقدامات فرهنگی در فدراسیون فوتبال و تقدیر از همکاری مطلوب «خانه کتاب و ادبیات ایران» با این فدراسیون گفت: نویسندگان باید آثار خود را حداکثر تا تاریخ 30 آذر 1401 به نشانی اینترنتی Revayat.ketab.ir ارسال، برگه شرکت در جایزه را تکمیل کرده و تاییدیه دریافت کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 02191006363 داخلی های 808 و 810 تماس بگیرند یا در فضای مجازی به شماره 09389279007 پیام دهند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول