کمیته رفاهی
 

فضای تیم ملی امیدوارکننده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 131 ] - شنبه, 21 آبان 1401
فضای تیم ملی امیدوارکننده است

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد فضای فعلی تیم ملی نسبت به یک ماه گذشته بهتر و امیدوار کننده تر شده است.

مهدی پاشازاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل نیکاراگوئه در دیداری تدارکاتی اظهار داشت: نیکاراگوئه در آمریکای مرکزی نتایج بدی نگرفته و تیم بدی نبود. در شرایطی که خیلی نمی توانیم تیم های خوبی پیدا کنیم این دیدار برای تیم ملی خوب بود. مسابقات تدارکاتی می تواند به هماهنگی و پیدا کردن نقاط ضعف کمک زیادی کند. بازی دوستانه اندازه 20،30 جلسه تمرینی است و تأثیر خودش را خواهد داشت.

وی در مورد مصدومیت امید ابراهیمی و از دست دادن جام جهانی قطر تصریح کرد: خبر خیلی بدی بود. این مصدومیت با توجه به سن و سال ابراهیمی خبر بدی است. خودم چند بار مصدوم شده ام و می دانم چه حس و حال بدی است. امیدوارم ابراهیمی هر چه زودتر خوب شود و به میادین بازگردد.

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص اینکه آیا فضا برای تیم ملی خوب پیش می رود یا نه، خاطرنشان کرد: هر چقدر فضا بهتر باشد شانس صعود تیم ملی نیز بالاتر می رود. نسبت به یک ماه گذشته فضا را بهتر و امیدوار کننده می بینم.


پاشازاده که یکی از بازیکنان تیم ملی در جام جهانی 1998 فرانسه بود، در پاسخ به این سؤال که آیا ناگفته ای از آن رقابت ها دارد، گفت: تدارک خوبی برای حضور در جام جهانی نداشتیم. تیم خیلی خوبی داشتیم و اگر مسئولان کمی بیشتر حمایت می کردند شرایط خیلی فرق می کرد. در چند سال گذشته زمین تمرین تیم ملی خراب می شد، صدای کی روش یا مربیان دیگر در می آمد. با کمترین امکانات راهی فرانسه شدیم.

وی یادآور شد: پس از 20 سال به جام جهانی صعود کردیم ولی پاداشی ندادند و دروغ گفتند که به ملی پوشان پاداش دادیم. مصطفی هاشمی طبا، رئیس وقت تربیت بدنی کاغذی داد تا یک واحد مسکونی به ما تعلق بگیرد اما هر چقدر می گردم، آدرسش را پیدا نمی کنم. با همه مشکلات در جام جهانی با تمام وجود بازی کردیم. بازیکنان لژیونر با هزینه خودشان به تیم ملی اضافه شدند و بگذریم که چه هتلی در فرانسه رزرو کرده بودند. اتاق ها آنقدر کوچک بود که ساک های مان را کنار هم می گذاشتیم. من و علیرضا منصوریان تخت را جمع کردیم و چون جا نبود روی زمین خوابیدیم. ابراهیم طالبی مربی خوبی بود و زحمت کشید اما اگر کسی مثل کارلوس کی روش بالای سرمان بود، قطعاً از گروه مان صعود می کردیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول