کمیته رفاهی
 

دکترسجادی: همه مشتاق بهترین اخبار از تیم ملی هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 94 ] - پنجشنبه, 19 آبان 1401
دکترسجادی: همه مشتاق بهترین اخبار از تیم ملی هستند

وزیر ورزش و جوانان شب گذشته در هتل محل اقامت تیم ملی فوتبال ایران حاضر شد.

دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان چهارشنبه شب با حضور در اردوی تیم ملی در فضایی صمیمی و گرم با سرمربی، اعضای کادر و بازیکنان تیم ملی دیدار کرد.
 
در این دیدار که همزمان با صرف شام ملی پوشان همراه بود، در ابتدا کارلوس کی روش به معرفی دستیاران خود به وزیر ورزش و جوانان پرداخت و دکتر سجادی با خسته نباشید به مربیان تیم ملی، برای آنها در ماموریت پیش رو آرزوی موفقیت کرد.
 
در ادامه وزیر ورزش و جوانان به همراه سرمربی تیم ملی در جمع بازیکنان حاضر شدند و دو دقایقی برای بازیکنان صحبت کردند.
 
دکتر سجادی با خسته نباشید به بازیکنان و اعضای کادر تیم ملی گفت: «باعث افتخار است که در جمع شما حضور دارم. برای تک تک شما عزیزان آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم اردوهایی که تاکنون پشت سر گذاشته اید خوب بوده باشد. همچنین امیدوارم چند روز باقی مانده هم به بهترین شکل پیش برود». 
 
وی افزود:  «در جلسه چهارشنبه هیات دولت ذکر و خیر همه شما شد و زحمات شما و فعالیت های آقای کی روش را در هیات دولت گزارش دادم. همه خیلی مشتاقند که بهترین اخبار را بشنوند و بسیار پیگیر کارهای شما هستند. هیات دولت پیگیر شما و تیم ملی و اتفاقات خوبی است که ان شاءالله با تلاش شما در قطر می افتد. اکنون هم به نمایندگی از دولت در کنار شما حضور دارم و برای شما آرزوی موفقیت می کنم».
پس از پایان صحبت های وزیر ورزش و جوانان، سرمربی تیم ملی هم با قدردانی از حضور دکتر سجادی اظهار کرد: «از طرف تک تک بازیکنان و اعضای تیم از جنابعالی بخاطر تشریف فرمایی تان تشکر می کنم. شما نه تنها شما مسئول اداره ورزش کشور، بلکه برای ما یک قهرمان ملی هستید. تمام بازیکنان باید از شما به عنوان قهرمان دوومیدانی یاد بگیرند. امیدوارم که بازیکنان ما مسیر شما را ادامه دهند البته احتمالا به سرعت شما نخواهند بود (با خنده). به شما بابت تمام دستاوردهایتان برای تاریخ ورزش ایران تبریک می گویم. مطمئنا تمام بازیکنان تمام تلاش شان را خواهند کرد که باعث افتخار، غرور و شادی کشورشوند».
در پایان عکس دسته جمعی با حضور وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج، مهدی محمدنبی، کارلوس کی روش و بازیکنان گرفته شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول