کمیته رفاهی
 

کی روش: همه ما برای غرور و شادی مردم ایران می جنگیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 105 ] - چهارشنبه, 18 آبان 1401
کی روش: همه ما برای غرور و شادی مردم ایران می جنگیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند با حمایت های صورت گرفته در جام جهانی نتایج خوبی کسب کند.

، کارلوس کی روش که به دلیل ابتلا به بیماری آنفلوانزا در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر غایب بود، پیامی به صورت ویدئویی به این مراسم ارسال کرد. وی در این پیام اظهار داشت: با سلام خدمت همگی مسئولان ورزشی، فوتبالی و وزیر محترم ورزش دکتر سجادی و رئیس محترم فدراسیون فوتبال. در درجه اول اجازه دهید عذرخواهی کنم از اینکه در این شب زیبا کنار شما نیستم. مراتب تقدیر خودم از بازیکنان و مربیان ایرانی بابت سومین صعود متوالی به جام جهانی را اعلام می کنم. مطمئناً این یک دستاورد و نقطه عطف در فوتبال خواهد بود.
وی ادامه داد: من هم بسیار خرسندم در این مسیر و اینجا حضور دارم. باید مجدداً تأکید کنم از اینکه هدایت تیم ملی را در یک جام جهانی دیگر برعهده دارم، خیلی خوشحالم. ایمان دارم تمامی بازیکنان و کادر من و همه افرادی که در این سفر همراه ما هستند با بیشترین تلاش در خدمت تیم ملی خواهند بود و برای غرور و شادی مردم خواهند جنگید. آرزوی من این است که شادی بیاوریم و با توجه به رفتاری که دیدم، به این هدف خواهیم رسید.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: اجازه دهید کلماتم را با تشکر مجدد از کسانی که از ما حمایت کردند به پایان برسانم. این حمایت باعث افتخار است. ما مطمئناً در سطحی که همه انتظار دارند خواهیم جنگید و مفتخر خواهیم بود. یک بار دیگر اجازه دهید تشکر کنم. بابت همه حمایت ها تشکر می کنم. خیلی ممنون و به امید دیدار.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول