کمیته رفاهی
 

سجادی: با تمام توان کنار تیم ملی فوتبال هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 17 ] - چهارشنبه, 18 آبان 1401
سجادی: با تمام توان کنار تیم ملی فوتبال هستیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: اطمینان دارم که تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی قطر خوش خواهد درخشید.

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در این مراسم گفت: با کسب رخصت از همه پیشکسوتان بزرگ، به همه آن ها خوشامد می گویم. ای کاش فرصت شود من دست همه مدیران باشگاه های فوتبال کشور را ببوسم چرا که استعدادهای ورزشی را شناسایی می کنند و برای حضور در تیم ملی تربیت می کنند. یک تشکر ویژه از شهرداری و شهردار محترم تهران دارم که میزبان برنامه امشب هستند. در پایان اجازه می خواهم از همه شما یک تشکر ویژه از رسانه ملی داشته باشم. 

وزیر ورزش و جوانان گفت: از سال 1329 که اولین بازی رسمی تیم ملی از نظر فیفا برگزار شد، ملی پوشان فوتبال ایران تلاش کردند افتخارآفرین باشند. سربلندی، شادی، غرور و هیجان را به خانواده ها و قلوب ملت عزیز ایران بیاورند. به ویژه در این دوره که فرزندان غیور وطن توانستند افتخار دیگری کسب کنند و سریع ترین صعود را در طی ادوار جام جهانی داشته باشند. به عنوان ورزشکاری که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورم را داشتم، پوشیدن پیراهن تیم ملی کشور افتخار بزرگی است و تا پای جان برای ایران را شیر دختران و پسران دلاورمان که فرزندان راستین کشور هستند، به تمامی معنا، معنا کردند و جانانه می ایستند و افتخار را نصیب ایران عزیزمان می کنند. ما هم با تمام ظرفیت ها کنار فرزندان غیور و عزیزمان هستیم. همچنان که شاهد هستید، دولت مردمی سیزدهم از ابتدای فعالیت خود به صورت ویژه به ارائه خدمت پرداخته است که نتایج آن را شاهد هستید. درخشش ورزشکاران در رشته های مختلف و تورنمنت های بزرگ موید این موضوع است.

او گفت: در راستای حمایت از ملی پوشان و هواداران عزیز اقدامات متعددی توسط دولت مردمی انجام شده است. افزایش سهمیه بلیت ها برای تماشاگران ایرانی، کاهش هزینه ها و هماهنگی با نهادهای مختلف از جمله وزارت امور خارجه، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری و سایر ارگان های ذی ربط و اقدامات حمایتی و پروازهای مستقیم به قطر تنها بخش کوچکی از همراهی دولت سیزدهم با ملی پوشان عزیزمان برای حضور بی دغدغه و موفق در جام جهانی 2022 است. می دانیم که این فرزندان تا پای جان برای ایران می ایستند و می جنگند. همه ما در هر کجای دنیا که باشیم منتظر شروع بازی های ملی پوشان ایران عزیز هستیم تا شادی و هیجان را در کنارشان تجربه کنیم. 

سجادی تاکید کرد: یقین دارم که فوتبالیست های عزیزمان می درخشند و خاطرات این دوره در اذهان خواهد ماند. از همه عزیزانی که در فدراسیون فوتبال هستند و به ویژه از کادرفنی و بازیکنان تیم ملی صمیمانه قدردانی می کنم. امیدوارم با تمام وجود در دوحه قطر کنار شما باشیم و تیم ملی را تنها نگذاریم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول