کمیته رفاهی
 

خلیل زاده: گروه سختی در جام جهانی داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 22 ] - یکشنبه, 15 آبان 1401
خلیل زاده: گروه سختی در جام جهانی داریم

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازگشت مان به قطر به خاطر سوء تفاهم بود که خوشبختانه حل شد.

شجاع خلیل زاده در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال اظهار داشت: تمرینات خیلی سنگینی را پشت سر می گذاریم خدا را شکر اردوی خیلی خوبی داریم برای سه بازی خیلی سخت آماده می شویم. تمرینات خیلی فشرده است امیدوارم بتوانیم با نتایج خوبی که در جام جهانی می گیریم دل مردم را شاد کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص کار کردن با کارلوس کی روش گفت: نیاز به گفتن من نیست همه کی روش را می شناسیم مربی بزرگ و کاربلدی است. امیدواریم بتوانیم با او برای اولین بار در تاریخ به مرحله بعد برویم. هدف مان مرحله بعد است و امیدوارم بتوانیم با دعای خیر مردم این کار را انجام بدهیم.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند ایران از گروه خودش راحت صعود می کند، عنوان کرد: گروه ما گروه خیلی سختی است انگلیس، ولز و آمریکا تیم های خیلی خوبی هستند، امیدوارم با تمرینات خیلی خوب و تدابیر کادر فنی که برای مان در نظر گرفته بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

خلیل زاده در مورد ماجراهای بازگشت از قطر و نگرانی کی روش گفت: روزی که ما برگشتیم فیفادی نبود. روزی هم که کی روش به باشگاه الاهلی آمد صحبت هایی شد تا ما بتوانیم در خدمت تیم ملی باشیم. سوء تفاهم هایی شده بود که حل شد و برگشتیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه اعتماد کی روش را به دست آورده اظهار داشت: تمام تلاشم را می کنم که بهترین عملکردم را در تیم ملی داشته باشم. هر بازیکنی آرزو دارد در تیم ملی باشد امیدوارم بتوانم با بهترین عملکردم رضایت کی روش را جلب کنم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول