کمیته رفاهی
 

بیرانوند: تیم ملی برای تاریخ سازی متحد شده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 131 ] - یکشنبه, 15 آبان 1401
بیرانوند: تیم ملی برای تاریخ سازی متحد شده

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: یکسال است هر کسی می آید از مصدومیت من حرف می زند!

علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: لژیونرها نیستند به جزء دو سه نفر که آمده اند. این هفته دوم است که مرتب صبح و بعدازظهر تمرین می کنیم شرایط خیلی خوبی است همه بچه ها آماده هستند. تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم ان شاءالله بتوانیم این هفته را را با بازی دوستانه ای که پیش رو داریم خیلی خوب تمام کنیم و آماده جام جهانی شویم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در مورد شرایط خودش و شناخت از حریفان گفت: خدا را شکر شرایط خودم خوب است مثل تمام بازیکنان دیگر، همه برای بازی های خیلی خوب آماده هستیم تا مردم را خوشحال کنیم. حریفان را همه می شناسند، کارمان خیلی سخت است متحد شدیم که بتوانیم تاریخ سازی کنیم و از گروه مان صعود کنیم. با تمریناتی که داریم و زحمات کادر فنی تلاش می کنیم این اتفاق برای تیم ملی بیفتد.

بیرانوند در مورد اینکه چقدر امیدوار است تیم ملی این دوره بتواند از گروه خودش صعود کند گفت: ما دوره قبل خیلی شانس داشتیم می توانستیم از گروه مان صعود کنیم الان همان کادر حضور دارد آنها برگشته اند و شناختی خیلی خوبی از بچه ها دارند هر چند زمان کم بود اما چون کی روش جام جهانی قبلی بود و می دانیم که از ما چه چیزی می خواهد که در بازی ها پیاده کنیم مسلما با توضیحات بیشتری که در این مدت به ما داده شانس زیادی داریم که بتوانیم با بازی های خیلی خوبی که مقابل اروگوئه و سنگال انجام دادیم خودمان هم امیدواریم.ان شاءالله مردم هم دعا می کنند که بتوانیم صعود کنیم.

وی در خصوص وضعیت مصدومیت خودش اظهار داشت: یکسال است هر کسی می آید می گوید مصدومیت! فکر کنم عملکردم نشان می دهد که مشکل خاصی ندارم مصدومیت جزئی داشتم نمی گویم ندارم اما به لطف خدا و زحمات کادر پزشکی الان مشکل خاصی ندارم مدتی زیر نظر پزشکان تیم ملی و پرسپولیس بودم و تمرینات خاص خودم را انجام می دادم. عملکردم در پرسپولیس مشخص بود تا دقیقه 90 بازی می کردم الان آماده هستم. نگران هیچ چیز نباشید.ان شاءالله بتوانیم شما را خوشحال کنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول