کمیته رفاهی
 

کنعانی زادگان: از زمان حضور کی روش انسجام تیم 2 برابر شده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 20 ] - یکشنبه, 15 آبان 1401
کنعانی زادگان: از زمان حضور کی روش انسجام تیم 2 برابر شده است

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: شرایط تیم خیلی خوب است و از وقتی کی روش آمده انسجام دو برابر شده است.

حسین کنعانی زادگان در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال اظهار داشت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم که در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود. فاصله زمانی خیلی کمی داریم و تمرینات پرفشاری را از نظر بدنی و تاکتیکی پشت سر می گذاریم. خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است.از وقتی کی روش آمده انسجام دو برابر شده است. نظم و انضباط خیلی بهتر شده. شرایط مان خیلی خوب است و ان شاءالله همین روند را ادامه بدهیم و دل مردم را شاد کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه او و خلیل زاده مشکلاتی با باشگاه الاهلی قطر پیدا کرده بودند، گفت: 2 جلسه ای که غایب بودیم، تیم الاهلی به من و خلیل زاده گفته بود باید برگردید. ما هم برگشتیم چون فیفا دی نبود. ما هم بازیکن آن تیم و تحت قرارداد الاهلی هستیم. زمین تمرینی خوبی نداشتند چون جام جهانی در قطر برگزار می شود همه زمین های بازی و تمرینی را استراحت داده اند. ما هم زمین تمرینی خوبی نداشتیم فدراسیون ایران با فدراسیون قطر صحبت کرد و خدا را شکر توانستیم یکی دو روزه برگردیم و به تیم اضافه شویم.

کنعانی زادگان در مورد اینکه کی روش روی او و خلیل زاده حساب ویژه ای باز کرده عنوان کرد: حقیقتا همه بچه ها چه جوان ها و چه بزرگترهای تیم مهم هستند همه در یک سطح هستیم و سعی و تلاش می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و بهترین تمرینات را پشت سر بگذاریم. ما هم سعی کردیم هر چه زودتر در آنجا قضایا را حل کنیم و برگردیم تا به تیم اضافه شویم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول