کمیته رفاهی
 

حضور وزیر ورزش در مراسم رونمایی از پیراهن و بدرقه تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 107 ] - شنبه, 14 آبان 1401
حضور وزیر ورزش در مراسم رونمایی از پیراهن و بدرقه تیم ملی

مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور میهمان های ویژه برگزار خواهد شد.

امیرمهدی علوی در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان در فاصله 15 روز مانده به جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: صدا و سیما برنامه های خوبی در جهت حمایت از تیم ملی ساخته و پخش کرده و در نهایت امیدواریم به برنامه ریزی های بهتر و هم افزایی در جهت حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان کمک کند.با توجه به اتمام سوپرجام همه مباحث در مورد تیم ملی است امروز هم برنامه های مرتبط با تیم ملی در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهد شد و حدود ساعت 9 بازیکنان به ساختمان پک در مرکز ملی فوتبال مراجعه کردند.

وی افزود: دیدار با تیم ملی نیکاراگوئه شب پنج شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد این آخرین مسابقه ای است که تیم ملی در تهران انجام می دهد ساعت 16:30 ، 23 آبان نیز تیم ملی تهران را به مقصد دوحه با پرواز چارتر ترک خواهد کرد. 25 نیز دیدار دوستانه ای را با تونس پشت درهای بسته و بدون حضور رسانه ها برگزار می کند. امیدوارم در این دو مسابقه کادر فنی تیم ملی به آنچه مدنظر دارد به اهداف فنی اش برسد.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا خبرنگاران در این دو بازی دوستانه در ورزشگاه حضور ندارند، توضیح داد: برای بازی با تونس هیچ خبرنگاری در ورزشگاه حضور ندارد اما برای بازی با نیکاراگوئه در خدمت رسانه های محترم خواهیم بود.

علوی عنوان کرد: در خصوص مراسم منتهی به عزیمت تیم ملی به قطر دو مبحث پیش بینی شده بود مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی و بدرقه. با توجه به محدودیت زمانی و برنامه های فشرده تیم ملی این دو مراسم در یک مراسم جمع شد و ان شاءالله سه شنبه شب هم از پیراهن تیم ملی رونمایی می شود و هم مراسم بدرقه انجام خواهد شد.در مورد زمان و مکان این مراسم به زودی اطلاع رسانی رسمی خواهیم داشت. در این مراسم در خدمت جمعی از اهالی فوتبال، پیشکسوتان ارزنده، همکاران مان در رسانه های گروهی، وزیر ورزش و سایر عزیزان خواهیم بود.

وی در خصوص مباحث مطرح شده نسبت به شایعه حذف تیم ملی از جام جهانی عنوان کرد: از همان روز اول در این زمینه اطلاع رسانی داشتیم و فدراسیون فوتبال قویاً این شایعات را تکذیب کرد این موضوع از توئیت یک خبرنگار ایتالیایی که خیلی دوست داشت کشورش در این جام باشد آغاز شد اما ایتالیا در این تورنمنت نیست جالب اینجاست گابریله گراوینا رئیس فدارسیون فوتبال ایتالیا 29 اردیبهشت در مصاحبه ای اعلام کرد حضور، بازگشت و شانس تیم ملی ما برای رقابت در جام جهانی 2022 قطر صفر است، اما ظاهراً آن خبرنگار ایتالیای حرف رئیس فدراسیون شان را جدی نگرفته بود.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال تأکید کرد: خولیو مولا که خبرنگار رسانه کالچومرکاتو است این توئیت را حدود دو هفته قبل منتشر کرد و گفت: ایتالیا به جام جهانی بازمی گردد که همان زمان موضوع را رسماً تکذیب کردیم. البته مسیرهای مختلفی را طی کرده و برخی مواقع جریان سازی هایی در این زمینه صورت گرفت اما روز گذشته دیدید رئیس فیفا به صورت رسمی این بحث را تکذیب کرد او بدون اشاره به نام تیمی عنوان کرد مباحثی که در این حوزه ها مطرح می شود فاقد اهمیت و عاری از واقعیت است.

علوی در گفت وگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران، خصوص اینکه خیلی ها می گویند نسل فعلی تیم ملی می تواند از گروهش در جام جهانی صعود کند توضیح داد: آنچه در دل همه ایرانی های عزیز است در قلب کادر فنی و بازیکنان تیم ملی هم است امیدواریم روزهای خوبی پیش رو داشته باشیم. در سالیان دور و نزدیک روزهایی داشتیم که تیم ملی که روی کاغذ کسی برای تیم ملی شانس برد قائل نبود اما خوشحالی ناشی از یک برد همگانی و باعث شادی کل کشور شد. امیدواریم نهایت تلاش، کوشش و انگیزه ای که اکنون در تیم ملی دیده می شود در میدان دوحه هم نقش ببندد تا از همان جا که فرسنگ ها دور است تا قلب، روح و جان مردم شاد شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول