کمیته رفاهی
 

امیری: به بهترین شکل آماده رقابت با حریفان می شویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 86 ] - یکشنبه, 8 آبان 1401
امیری: به بهترین شکل آماده رقابت با حریفان می شویم

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هرچه در توان داریم می گذاریم تا جایگاه پیراهن ایران بالا و بالاتر برود .

وحید امیری درباره وضعیت خود در فاصله 21 روز مانده تا شروع رقابتهای جام جهانی اظهار داشت: افتخار می کنم که این فرصت نصیبم شد تا دوباره در اردوهای تیم ملی حاضر شوم و با پیراهن تیم ملی تمرین کنم. وظیفه ای که به عنوان یک بازیکن ملی پوش داریم این است هر آنچه در توانمان هست، بگذاریم و جایگاه پیراهن تیم ملی را روز به روز بالاتر و بالاتر ببریم.

وی افزود: برای همه بازیکنان، حضور در جام جهانی اتفاق ویژه ای است. چه بازیکن جوان و چه بازیکن با تجربه، هر کس وارد اردو می شود و حتی در تمرینات شرکت می کند، تمام توانش را برای موفقیت تیم می گذارد. تفاوتی نمی کند چه بازیکنی بازی می کند و چه بازیکنی بازی نمی کند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: همین که خدا کمک کرد و فرصت حضور در اردوی تیم ملی را پیدا کردم برایم باعث افتخار است و از این جا به بعد هم مثل سایر بازیکنان تمام تلاشم را برای موفقیت تیم ملی می گذارم.

امیری درباره حال و هوای تیم ملی در فاصله سه هفته تا آغاز جام جهانی گفت: بازیکنان لیگ داخلی چند هفته ای است که در خدمت تیم ملی هستند. لحظه به لحظه که به بزرگترین مسابقات ورزشی جهان نزدیک می شویم، حس مشترکی پیدا می کنیم و آن هم گذاشتن توان برای سربلندی ایران و مردم ایران است. با وجود سختی گروهی که در آن قرار داریم اما همه انتظار دارند که عملکرد در خور نام کشورمان ارائه کنیم.

وی ادامه داد: همه بازیکنانی که در اردو حضور داریم از بودن در این فضا خوشحالیم و چه بازیکنان و چه اعضای کادر از تک تک لحظات برای پیشرفت استفاده می کنیم و مطمئنم با روند و تمرینات آماده سازی که در پیش گرفته ایم با کمک خدا اتفاقات خوبی برای تیم ملی در قطر خواهد افتاد.

هافبک تیم ملی درباره وضعیت رقبای ایران در جام جهانی و همگروهی با انگلیس، آمریکا و ولز هم گفت: فوتبال به این دلیل زیباترین ورزش است که هیچ تیمی از قبل شروع بازی برنده یا بازنده نیست. چه در بیرون و چه در داخل زمین تلاش این است که به بهترین نحو ممکن آماده رویارویی با حریفان شویم. انگلیس بهترین لیگ دنیا را دارد و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی است اما واقعیت این است که ما به تیم ملی کشورمان و پیراهنی که بر تن داریم متعهدیم و من این قول را می دهم که اگر جزوی از نفرات نهایی تیم ملی باشم نهایت تلاشم را برای موفقیت ایران انجام بدهم. هر بازیکنی لباس تیم ملی را می پوشد مطمئنا با تمام وجودش برای موفقیت لباس، سربلندی پرچم کشور و خوشحالی مردم تلاش خواهد کرد

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول