کمیته رفاهی
 

در صورت نیاز فوری پزشکی در جام جهانی قطر چه باید کرد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 22 ] - شنبه, 7 آبان 1401
در صورت نیاز فوری پزشکی در جام جهانی قطر چه باید کرد؟

دارندگان "حیا کارت" در صورت برای استفاده از اقدامات پزشکی در قطر مشکلی نخواهند داشت.

 جام جهانی 2022 قطر که تا چند هفته دیگر آغاز می شود اولین جام جهانی است که در خاورمیانه برگزار می شود. امروز به شما می گوییم که در صورت بروز اورژانس پزشکی در آن کشور چه کاری انجام دهید.

به طور کلی توصیه می شود که بیمه درمانی بین المللی با پوشش گسترده داشته باشید، در غیر این صورت اگر حادثه ای رخ دهد ممکن است مجبور به پرداخت هزینه زیادی شویم.

اگر در طول برگزاری بازی های جام جهانی 2022 قطر نیاز فوری پزشکی داشته باشیم چه کار کنیم:

اخیراً اعلام شده است که افرادی که در جام جهانی 2022 شرکت می کنند به تمام خدمات پزشکی قطر اعم از دولتی و خصوصی دسترسی خواهند داشت و همچنین کلینیک هایی در استادیوم ها، مناطق هواداران (Fan Fest)، ویلاها و بندرگاه ها وجود خواهند داشت.  

از سوی دیگر، آمبولانس ها از افرادی که به دلیل حوادث، نیاز به انتقال فوری دارند، پشتیبانی می کنند، فقط کافی است با شماره 999 تماس بگیرید تا از خدماتی که 24 ساعته در دسترس خواهد بود استفاده کنید.

برای درمان بیماری های جزئی مانند سوختگی، رگ به رگ شدن، سردرد یا ناراحتی عمومی، می توانید به برخی از 13 بیمارستان خصوصی که در بیمه نامه ذکر شده است مراجعه کنید اما بیمارستان های دولتی نیز برای کسانی که کارت "حیا کارت" دارند سرویس ارائه خواهد داد. هرچند این هزینه ها رایگان نخواهد بود.  

انتهای پیام

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول