کمیته رفاهی
 

بازیکنان تیم ملی فوتبال خواننده می شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 69 ] - شنبه, 7 آبان 1401
بازیکنان تیم ملی فوتبال خواننده می شوند

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال از خواندن سرود تیم ملی توسط ملی پوشان خبر داد.

 غلامحسین زمان آبادی در مورد برنامه های فرهنگی فدراسیون فوتبال در آستانه جام جهانی اظهار داشت: خوشبختانه این بار همه حضور پیدا کرده اند، برای اینکه جام جهانی در  همسایگی ما است و ایرانی های زیادی از داخل و خارج برای تماشای مسابقات می آیند و باید بتوانیم آنها را از لحاظ فرهنگی پوشش بدهیم. فعالیت های زیادی آغاز شده و بیش از 300 هزار بسته فرهنگی را آماده کرده ایم.

وی ادامه داد: سرود جام جهانی را که محمد معتمدی خوانده، آماده شده و یک سرودی را هم احتمالا بچه های تیم ملی خودشان می خوانند. آن سرود تقریبا آماده شده و بچه ها باید برای تمرین بیایند. اینکه لژیونرها برسند بیایند مشخص نیست و سعی می کنیم از بچه های داخل ایران استفاده کنیم. همچنین ما فراخوانی را برای سرود گذاشته بودیم که 90 سرود ارسال و 64 مورد وصول شد که 16 مورد آن را گوش کردم. تلاش ما این است که سرودی انتخاب شود که برای عزیزان تینجیری ما خوشایند باشد.

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: همچنین فرش های جام جهانی که 8 تخته بوده، در حال آماده شدن است. سه تخته را در مرحله گروهی به کاپیتن ها می دهیم و از آنجا که مطمئنم به مرحله بعد صعود می کنیم در حال تهیه تخته چهارم هم هستیم. از سوی دیگر 4 تخته فرش دیگر هم به خود قطر، موزه فیفا، موزه آستان قدس و موزه المپیک می دهیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول