کمیته رفاهی
 

افسوس آرسنال از نخریدن طارمی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 84 ] - شنبه, 7 آبان 1401
افسوس آرسنال از نخریدن طارمی

یک سایت انگلیسی به شرایط خوب مهدی طارمی در پورتو اشاره کرد که مورد توجه آرسنال در پنجره نقل و انتقالات تابستانی قرار گرفته بود.

 تنها چهار بازیکن در این فصل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بیشتر از طارمی گل زده اند؛ کیلیان ام باپه، ارلینگ هالند، محمد صلاح و روبرت لواندوفسکی. مهاجم ایرانی که سال گذشته برای گل فوق العاده اش برابر چلسی نامزد دریافت جایزه پوشکاش شد، 11 گل و 7 پاس گل در 15 بازی در تمام رقابت ها برای پورتو به ثبت رسانده است.

مهدی طارمی بازیکنی است که به هیچ دفاعی استراحت نمی دهد. او در تمام 90 دقیقه در زمین می دود؛ مهاجمی با این پشتکار که هرگز تسلیم نمی شود، کمک زیادی به تیم می کند. او در پنجره نقل و انتقالات قبلی مورد توجه آرسنال بود و هنوز هم گفته می شود که آرسنال در زمستان به سراغ بازیکن ایرانی خواهد رفت.

آرسنال در پنج بازی اخیر خود فقط 4 گل به ثمر رسانده است. مهاجمانی چون گابریل ژسوس و ادی ان کتیا در بازی های اخیر در امر گلزنی موفق نبودند. چه بسا اگر بازیکنی مثل مهدی طارمی در ترکیب آرسنال بود، این تیم می توانست در دیدار برابر ساوتهمپتون به پیروزی برسد؛ دیداری که ضعف آرسنال را در گلزنی نشان داد.

پورتو امروز (شنبه) باید در لیگ پرتغال در زمین سانتاکلارا به میدان برود و در ادامه در لیگ قهرمانان در آخرین دیدار مرحله گروهی برابر اتلتیکو مادرید قرار خواهد گرفت تا بازی های پورتو قبل از جام جهانی انجام شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول