کمیته رفاهی
 

برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2022 قطر به وقت ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 53 ] - شنبه, 7 آبان 1401
برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2022 قطر به وقت ایران

64 دیدار در جام جهانی قطر برگزار می شود تا قهرمان بزرگترین رویداد فوتبالی جهان در سال 2022 مشخص شود.

جام جهانی 2022 قطر با حضور 32 تیم در کشور قطر برگزار می شود تا قاره آسیا برای دومین بار میزبانی جام جهانی را تجربه کند. پیش تر کره جنوبی و ژاپن در سال 2002 به صورت مشترک میزبان جام جهانی بودند. جام جهانی 2022 در فصل تابستان برگزار نمی شود و گرمای هوا در قطر باعث شد که فیفا تصمیم بگیرد این رقابت ها در پاییز برگزار شود.

گروه A: قطر - اکوادور - سنگال - هلند

گروه B: انگلیس - ایران - آمریکا - ولز

گروه C: آرژانتین - عربستان - مکزیک - لهستان

گروه D: فرانسه - استرالیا - دانمارک - تونس

گروه E: - اسپانیا - کاستاریکا - آلمان - ژاپن

گروه F: بلژیک - کانادا - مراکش - کرواسی

گروه G: برزیل - صربستان - سوئیس - کامرون

گروه H: پرتغال - غنا - اروگوئه  -کره جنوبی

** برنامه بازی های جام جهانی 2022 قطر

روز 1

29 آبان 1401 ساعت 19:30/ قطر - اکوادور، ورزشگاه البیت

روز 2

30 آبان 1401 ساعت 16:30/ انگلیس - ایران، ورزشگاه بین المللی خلیفه الریان


30 آبان 1401 ساعت 19:30/ سنگال - هلند، ورزشگاه الثمامه


30 آبان 1401 ساعت 22:30/ آمریکا - ولز، ورزشگاه احمد بن علی

روز 3

1 آذر 1401 ساعت 13:30/ آرژانتین - عربستان، ورزشگاه لوسیل


1 آذر 1401 ساعت 16:30/ دانمارک - تونس، ورزشگاه اجوکیشن سیتی


1 آذر 1401 ساعت 19:30/ مکزیک- لهستان، ورزشگاه راس ابوعبود


1 آذر 1401 ساعت 22:30/ فرانسه - استرالیا، ورزشگاه الجنوب

روز 4

2 آذر 1401 ساعت 13:30/ مراکش - کرواسی، ورزشگاه البیت

2 آذر 1401 ساعت 16:30/ آلمان - ژاپن، ورزشگاه خلیفه

2 آذر 1401 ساعت 19:30/ اسپانیا - کاستاریکا، ورزشگاه الثمامه

2 آذر 1401 ساعت 22:30/ بلژیک - کانادا، ورزشگاه احمد بن علی

روز 5

3 آذر 1401 ساعت 13:30/ سوئیس - کامرون، ورزشگاه الجنوب

3 آذر 1401 ساعت 16:30/ اروگوئه - کره جنوبی، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

3 آذر 1401 ساعت 19:30/ پرتغال - غنا، ورزشگاه راس ابوعبود

3 آذر 1401 ساعت 22:30/ برزیل - صربستان، ورزشگاه لوسیل

روز 6

4 آذر 1401 ساعت 13:30/ ولز - ایران، ورزشگاه احمد بن علی

4 آذر 1401 ساعت 16:30/ قطر - سنگال، ورزشگاه الثمامه

4 آذر 1401 ساعت 19:30/ هلند - اکوادور، ورزشگاه خلیفه

4 آذر 1401 ساعت 22:30/ انگلیس - آمریکا، ورزشگاه البیت

روز 7

5 آذر 1401 ساعت 13:30/ تونس - استرالیا، ورزشگاه الجنوب

5 آذر 1401 ساعت 16:30/ لهستان - عربستان، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

5 آذر 1401 ساعت 19:30/ فرانسه - دانمارک، ورزشگاه راس ابوعبود

5 آذر 1401 ساعت 22:30/ آرژانتین - مکزیک، ورزشگاه لوسیل

روز 8

6 آذر 1401 ساعت 13:30/ ژاپن - کاستاریکا، ورزشگاه احمد بن علی

6 آذر 1401 ساعت 16:30/ بلژیک - مراکش، ورزشگاه الثمامه

6 آذر 1401 ساعت 19:30/ کرواسی - کانادا، ورزشگاه خلیفه

6 آذر 1401 ساعت 22:30/ اسپانیا - آلمان، ورزشگاه البیت

روز 9

7 آذر 1401 ساعت 13:30/ کامرون - صربستان، ورزشگاه الجنوب

7 آذر 1401 ساعت 16:30/ کره جنوبی - غنا، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

7 آذر 1401 ساعت 19:30/ برزیل - سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود

7 آذر 1401 ساعت 22:30/ پرتغال - اروگوئه، ورزشگاه لوسیل

روز 10

8 آذر 1401 ساعت 18:30/ اکوادور - سنگال، ورزشگاه الخلیفه 

8 آذر 1401 ساعت 18:30/ هلند - قطر، ورزشگاه البیت

8 آذر 1401 ساعت 22:30/ ولز - انگلیس، ورزشگاه احمد بن علی

8 آذر 1401 ساعت 22:30/ ایران - آمریکا، ورزشگاه الثمامه

روز 11

9 آذر 1401 ساعت 18:30/ استرالیا - دانمارک، ورزشگاه الجنوب

9 آذر 1401 ساعت 18:30/ فرانسه - تونس، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

9 آذر 1401 ساعت 22:30/ لهستان - آرژانتین، ورزشگاه راس ابوعبود

9 آذر 1401 ساعت 22:30/ عربستان - مکزیک، ورزشگاه لوسیل

روز 12

10 آذر 1401 ساعت 18:30/ کرواسی - بلژیک، ورزشگاه احمد بن علی

10 آذر 1401 ساعت 18:30/ کانادا - مراکش، ورزشگاه الثمامه

10 آذر 1401 ساعت 22:30/ ژاپن - اسپانیا، ورزشگاه الخلیفه 

10 آذر 1401 ساعت 22:30/ آلمان - کاستاریکا، ورزشگاه البیت

روز 13

11 آذر 1401 ساعت 18:30/ غنا - اروگوئه، ورزشگاه الجنوب

11 آذر 1401 ساعت 18:30/ کره جنوبی - پرتغال، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

11 آذر 1401 ساعت 22:30/ صربستان - سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود

11 آذر 1401 ساعت 22:30/ کامرون - برزیل، ورزشگاه لوسیل

مرحله یک هشتم نهایی

روز 16

12 آذر 1401 ساعت 18:30/ تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B، ورزشگاه خلیفه (بازی 49)

12 آذر 1401 ساعت 22:30/ تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D، ورزشگاه احمد بن علی (بازی 50)

روز 17

13 آذر 1401 ساعت 18:30/ تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C، ورزشگاه الثمامه (بازی 52)

13 آذر 1401 ساعت 22:30/ تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A، ورزشگاه البیت (بازی 51)

روز 18

14 آذر 1401 ساعت 18:30/ تیم اول گروه E - تیم دوم گروه F، ورزشگاه الجنوب (بازی 53)

14 آذر 1401 ساعت 22:30/ تیم اول گروه G - تیم دوم گروه H، ورزشگاه راس ابوعبود (بازی 54)

روز 19

15 آذر 1401 ساعت 18:30/ تیم اول گروه F - تیم دوم گروه E، ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی 55)

15 آذر 1401 ساعت 22:30/ تیم اول گروه H - تیم دوم گروه G، ورزشگاه لوسیل (بازی 56)

مرحله یک چهار نهایی

روز 22

18 آذر 1401 ساعت 18:30/ برنده بازی 53 - برنده بازی 54، ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی 58)

18 آذر 1401 ساعت 22:30/ برنده بازی 49 - برنده بازی 50، ورزشگاه لوسیل (بازی 57)

روز 23

18 آذر 1401 ساعت 18:30/ برنده بازی 55 - برنده بازی 56، ورزشگاه الثمامه (بازی 60)

18 آذر 1401 ساعت 22:30/ برنده بازی 51 - برنده بازی 52، ورزشگاه البیت (بازی 59)

نیمه نهایی

روز 26

21 آذر 1401 ساعت 22:30/ برنده بازی 57 - برنده بازی 58، ورزشگاه لوسیل (بازی 61)

روز 27

22 آذر 1401 ساعت 22:30/ برنده بازی 59 - برنده بازی 60، ورزشگاه البیت (بازی 62)

رده بندی

روز 30

25 آذر 1401 ساعت 18:30/ بازنده بازی 61 - بازنده بازی 62، ورزشگاه خلیفه

فینال

روز 31

26 آذر 1401 ساعت 18:30/ برنده بازی 61 - برنده بازی 62، ورزشگاه لوسیل

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول