کمیته رفاهی
 

پرسپولیس با گلزنی دیاباته به تعطیلات رفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 101 ] - جمعه, 6 آبان 1401
پرسپولیس با گلزنی دیاباته به تعطیلات رفت

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری که تا دقایق پایانی گره خورده بود توانست توسط مهاجم بلندقامت خود به گل برسد و با کسب سه امتیاز دیدار با مس به صدرنشینی خود تداوم ببخشد.

، در روز نخست از هفته یازدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت 17 امروز پنجشنبه تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان مس کرمان بود که این دیدار با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. شیخ دیاباته (74) برای پرسپولیس گل زد.

پرسپولیس که یحیی گل محمدی را به دلیل ابتلا به کرونا به همراه نداشت در این دیدار با علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی فر(70 سیامک نعمتی)، کمال کامیابی نیا(46 شیخ دیاباته)، میلاد سرلک، مهدی ترابی(70 محمد عمری)، سعید صادقی(70 امید عالیشاه)، سروش رفیعی(86 سینا اسدبیگی) و یورگن لوکادیا به میدان رفت.

سرخپوشان که انگیزه بالایی برای رسیدن به پیروزی و سه امتیاز این دیدار داشتند در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برتری برسند اما ضربه چیپ سعید صادقی که از روی دروازه بان هم رد شده بود را مدافع مس از روی خط دروازه برگرداند تا تیم تهرانی در دقیقه 10 از رسیدن به گل اول محروم شود.

در ادامه باز هم این پرسپولیسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه 40 هم توسط سروش رفیعی درون محوطه جریمه صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شدند اما ضربه این بازیکن به بیرون رفت و خطری دروازه مهمان کرمانی را تهدید نکرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در شروع نیمه دوم کادر فنی پرسپولیس تصمیم به جابجایی در ترکیب این تیم گرفت و شیخ دیاباته را به جای کمال کامیابی نیا راهی میدان کرد تا با دو مهاجم فشار بیشتری روی دروازه تیم کرمانی بیاورند.

این تعویض تاثیر خودش را گذاشت و پرسپولیس در همان شروع نیمه دوم صاحب موقعیت های خوبی شد اما دروازه مس باز نشد تا این که سرخپوشان در دقیقه 70 سه تعویض دیگر را انجام داد و در نهایت موفق شد روی ارسال سروش رفیعی در دقیقه 74 توسط شیخ دیاباته به گل برتری دست پیدا کنند.

در ادامه تیم کرمانی به دنبال جبران گل خورده حملاتی را روی دروازه پرسپولیس پی ریزی کرد اما دفاع کم اشتباه و خوب سرخپوشان اجازه نداد این تیم به گل برسد تا شاگردان یحیی گل محمدی یک برد حداقلی دیگر را به دست بیاورند و با 24 امتیاز صدر جدول را در اختیار داشته باشند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول