کمیته رفاهی
 

دیدار دبیرکل فدراسیون و سفیر ایران در قطر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 125 ] - پنجشنبه, 5 آبان 1401
دیدار دبیرکل فدراسیون و سفیر ایران در قطر

صبح امروز دبیرکل فدراسیون و سفیر ایران در قطر دیدار و گفتگو کردند

صبح امروز داود پرهیزکار، سرپرست دبیرکلی فدراسیون ضمن حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در قطر با دکتر حمیدرضا دهقانی سفیر کشورمان در قطر دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدای این نشست، پرهیزکاری ضمن تقدیر و تشکر از فرصت دیدار با دکتر دهقانی و حمایت ها و تلاشهای سفارت در خصوص جام جهانی گفت: تیم ملی فوتبال در میان 32 تیمی حضور دارد که جام جهانی ان به میزبانی قطر است و سفارت کشورمان در قطر نقش بسیار پر رنگ و خطیری را بر عهده خواهد داشت و قطعا شما و همکاران تان می توانید در این مسیر ضمن حمایتهای همیشگی از تیم ملی اقدامات خوب و موثری نیز در ارتباط با هواردان پر شور کشورمان نیز داشته باشید.
دکتر دهقانی، سفیر کشورمان در قطر ضمن ابراز خرسندی از تثبیت وضعیت فدراسیون، گفت: از ثبات مدیریتی که در آستانه این رویداد بزرگ ورزشی در فدراسیون فوتبال بوجود آمده خرسند هستیم. فوتبال کشورمان اتفاق بزرگی را پیش رو دارد و همه ما باید در مسیر موفقیت تیم ملی و شادی هواداران تیم ملی تلاش کنیم.
در ادامه نشست طرفین در خصوص شرایط حضور تیم ملی و هواداران، اقدامات فرهنگی، برنامه های فدراسیون و سفارت در حین برگزاری جام جهانی گفتگو کردند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول