کمیته رفاهی
 

مقایسه دو هتل-کشتی عظیم جام جهانی در قطر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 87 ] - پنجشنبه, 5 آبان 1401
مقایسه دو هتل-کشتی عظیم جام جهانی در قطر

دو کشتی بزرگ و لوکس تفریحی در مجموع با بیش از 3800 اتاق، آماده میزبانی از مسافران جام جهانی فوتبال هستند تا بخشی از چالش این کشور کوچک را در تامین محل اقامت را تسهیل کند.

قطر به عنوان  کشوری کوچک، میزبان یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی است و تامین محل اقامت مسافران جام جهانی از مهم ترین دغدغه های این کشور حوزه خلیج فارس بوده و یکی از راه کارها برای کمبود اقامت گاه در جریان برگزاری جام جهانی، استفاده از دو کشتی بزرگ تفریحی است که در بندر دوحه لنگر نداخته اند و تنها ده دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد.

هر دو هتل کشتی تفریحی انواع مختلفی از اتاق ها را ارائه می دهند، از اتاق های سنتی و با دید اقیانوس گرفته تا اتاق های بالکن دار و سوئیت های مجلل، سالن های متعدد غذاخوری و برنامه های سرگرمی متنوع برای همه سنین.

کشتی مدرن و پیشرفته «The MSC World Europa» در واقع هتلی 5 ستاره با 2633 اتاق، 6 استخر، مرکز آب گرم و سلامتی، مرکز خرید، 13 سالن غذاخوری و بیش از 30 سالن مجزا برای برگزاری رویدادهاست. ساعت پذیرش در این هتل کشتی مجلل، 11 صبح و 3 بعد از ظهر اعلام شده است.

مقایسه دو هتل-کشتی عظیم جام جهانی در قطر

این هتل کشتی کاملاً جدید با طراحی و فناوری پیشگامانه است که تجربه مهمان نوازی منحصر به فردی را برای طرفداران جام جهانی در قطر با گردشگاهی چشمگیر در فضای باز و طیف گسترده ای از گزینه های اقامتی ارائه می دهد.

برای جویندگان هیجان، سرسره مرتفعی با معماری پیشرفته، شش استخر خیره کننده و 14 حمام گردابی با چشم انداز اقیانوس طراحی شده است. برای آرامش بیشتر میهمانان نیز یک مرکز سلامتی و اسپا به سبک بالیایی، که دارای حمام های حرارتی، سالن زیبایی و آرایشگاه، و همچنین یک باشگاه ورزشی کاملا مجهز است در نظر گرفته شده است.

در 13 رستوران مجلل کشتی «The MSC World Europa» نیز انواع غذاها از استیک و کباب تا سوشی و غذاهای خیابانی آمریکای لاتین و انواع غذاهای دریایی سرو می شود.

این کشتی در بندر بزرگ دوحه، تنها در فاصله چند دقیقه ای از نقاط توریستی مانند سوق واقف و موزه هنرهای اسلامی با اتوبوس در دسترس است.

هزینه اقامت در هتل کشتی مدرن که برای ساخت آن یک میلیارد دلار صرف شده، برای هر شب اقامت از 347 دلار (حدود 11 میلیون و 400 هزار تومان) آغاز می شود.


************

اما کشتی تفریحی اقامتی «The MSC Poesia» نیز هتلی چهار ستاره با 1265 اتاق با سه استخر مجزا مرکز اسپا و سلامت، سینمای کنار استخر، زمین تنیس و بسکتبال، چهار رستوران بزرگ و 15 سالن برای برگزاری رویدادهاست. ساعت پذیرش در این هتل کشتی نیز 11 صبح و 3 بعد از ظهر است.


هتل کشتی «MSC Poesia» یک تجربه اقامتی بی نظیر را برای طرفداران جام جهانی فوتبال در قطر ارائه می دهد و انواع مختلفی از گزینه های اقامتی از اتاق های روی به بندر و اقیانوس گرفته تا اتاق های بالکن دار و سوئیت در اختیار مسافران جام جهانی قرار می دهد.

دنیایی از غذاخوری ها و مکان های تفریحی در این اقامت گاه دریایی در نظر گرفته شده از بار سوشی گرفته تارستوران ایتالیایی.

هزینه اقامت در این هتل کشتی از 179 دلار (حدود 5 میلیون و 800 هزار تومان ) برای هر شب آغاز می شود.


پیش بینی می شود کشور قطر در جریان چهار هفته برگزاری جام جهانی فوتبال میزبان 1.2 میلیون نفر مسافر خارجی باشد.

 


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول