کمیته رفاهی

استقلال برای نگه داشتن تیام 10میلیاردتومان می دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 181 ] - شنبه, 19 خرداد 1397
استقلال برای نگه داشتن تیام 10میلیاردتومان می دهد

استقلال برای نگه داشتن تیام 10میلیاردتومان می دهد       این مهاجم سنگالی به جای اینکه به پیشنهاد تایید نشده یک میلیون دلاری باشگاه استقلال جواب...

استقلال برای نگه داشتن تیام 10میلیاردتومان می دهد

 

 

 

این مهاجم سنگالی به جای اینکه به پیشنهاد تایید نشده یک میلیون دلاری باشگاه استقلال جواب مثبت بدهد، به دنبال عقدقرارداد با باشگاه الکویت کویت با پیشنهاد غیررسمی 3 میلیون دلاری و حضور در الهلال عربستان با شایعه پیشنهاد 4 میلیون دلاری بود
 
 
باشگاه استقلال به دنبال آن بود تا هر طور و بهز قیمتی شده، مامه تیام گلزن حرفه ای اش را در این تیم حفظ کند. حتی دو تن از مدیران باشگاه به ترکیه رفتند تا با مدیربرنامه های اصلی تیام مذاکرات را دنبال کنند.
گفته می شد این مهاجم سنگالی به جای اینکه به پیشنهاد تایید نشده یک میلیون دلاری باشگاه استقلال جواب مثبت بدهد، به دنبال عقدقرارداد با باشگاه الکویت کویت با پیشنهاد 3 میلیون دلاری و حضور در الهلال عربستان با پیشنهاد 4 میلیون دلاری بود که البته گفته شد هر دوی این ارقام تا حدودی بازارگرمی مدیربرنامه اش بوده است اما طبق اخبار غیررسمی با دخالت وینفرد شفر همه چیز دگرگون شد و حالا تیام راضی شده تا دوباره با باشگاه استقلال مذاکره کند.
 
البته در این بین، شاید پیشنهاد استقلالی‌ها نیز به یک میلیون و 500 هزار دلار افزایش یابد. یکی از مدیران باشگاه در جمعی خصوصی گفته بود: «هر چقدر هم قیمت تیام را بالا ببریم، چون کیفیت بالایی دارد، ضرر نمی‌کنیم. البته می‌توانیم از پول پاداش صعود استقلال به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان که به زودی به دست‌مان می‌رسد، پول تیام را تسویه کنیم و مشکلی در این بین به وجود نمی‌آید اما فقط امیدواریم این بازیکن به ما جواب مثبت بدهد.» با این حساب منبع مالی برای توافق با تیام نیز مشخص شده است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول