کمیته رفاهی

تغییر پست بازیکنان تیم ملی جای تعجب داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 138 ] - شنبه, 12 خرداد 1397
تغییر پست بازیکنان تیم ملی جای تعجب داشت

تغییر پست بازیکنان تیم ملی جای تعجب داشت           پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: باید به نظر و انتخاب کارلوس کی روش احترام گذاشت ام...

تغییر پست بازیکنان تیم ملی جای تعجب داشت

 

 

 

 

 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: باید به نظر و انتخاب کارلوس کی روش احترام گذاشت اما تیم ملی نقاط ضعف زیادی دارد که باید برطرف شود.

ایمان عالمی در خصوص عملکرد تیم ملی برابرترکیه گفت: به اعتقاد من بازی یک طرفه بود و تیم ملی ترکیه کاملا بر بازی مسلط بود و ما نتوانستیم به آنچه که می خواستیم دست پیدا کنیم. البته شاید این سبک بازی جزو سیاست های کارلوس کی روش بود و او اهداف خود را دنبال می کرد اما  در طول ۹۰ دقیقه دیدیم که زورمان به ترکیه نرسید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تعجب من از تغییر پست بازیکنان بود. سالها بود ندیده بودیم مسعود شجاعی در پست هافبک دفاعی بازی کند و یا کریم انصاری فر به عنوان هافبک کنار وارد زمین شود اما این اتفاق در دیدار برابر ترکیه افتاد و ما دیدیم که همه بازیکنان تغییر پست دادند و تنها وریا غفوری بود که به دلیل تغییر پست در دو بازی از تیم ملی خط خورد!!

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا تیم ملی می تواند در سه بازی برابر اسپانیا، مراکش و پرتغال عملکرد خوبی داشته باشد گفت: اسپانیا و پرتغال دو تیمی هستندکه سالیان طولانی است در جام جهانی حضور دارند. این دو تیم هر دو داعیه قهرمانی دارند و مطمئنا ما دقایق سختی را مقابل آنها سپری خواهیم کرد.

وی ادامه داد:در خصوص مراکش هم که خیلی ها به راحتی می گویند این تیم را خواهیم برد باید بگویم که مراکش بدون چون و چرا و با قدرت تمام به جام جهانی صعود کرد و ما کار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت و اگر می خواهیم نتایج آبرومندی کسب کنیم باید نقاط ضعف خود را تا قبل از شروع جام جهانی برطرف کنیم البته کی روش ترکیب اصلی خود را به زمین نفرستاد و مطمئنا این تیم که قرار است در آخرین دیدار تدارکاتی خود مقابل لیتوانی و پشت درهای بسته بازی کند به ترکیب اصلی خود دست پیدا خواهد کرد اما آنچه را که در مقابل ترکیه دیدیم اشتباهات زیادی بود که در تیم ما وجود داشت اما باز هم امیدوار هستیم که بتوانیم در روسیه نمایش قابل قبولی داشته باشیم.

عالمی در پاسخ به این پرسش که آیا  می توانیم حداقل یک امتیاز از سه دیدار را کسب کنیم گفت: ما در ادوار گذشته جام جهانی هم که در آن حضور داشتیم توانسته ایم به یک امتیاز برسیم اما باید عزم خود را جزم کنیم تا بتوانیم بیشتر از یک امتیاز بدست آورده و حتی امید داشته باشیم که به مرحله بعد صعود کنیم. اگرچه متاسفانه در بازی برابر ترکیه خط دفاع و دروازه بان ما پراشتباه ظاهر شدند ولی باید به روزهای باقی مانده امیدوار باشیم تا بتوانیم مقابل حریفان پرقدرت خود نمایش خوبی برگزار کنیم.

وی در خصوص نقاط ضعف تیم ملی هم گفت: هنوز نقاط ضعف زیادی در تیم وجود داشت و نمی دانم در این زمان کوتاه در شروع جام جهانی می توانیم آن را برطرف کنیم  البته باید به تصمیم کی روش احترام بگذاریم اما خط زدن چند بازیکن آمده و حضور بازیکن مثل اشکان دژاگه که یک سال است در هیچ تیمی حضور نداشته کمی سئوال برانگیز است. وریا غفوری می توانست کمک موثری به تیم ملی کند و دیدیم که جانشین او مقابل ترکیه عملکرد خوبی نداشت و این نشان می دهد که ضعف های زیادی در تیم ملی وجود دارد که امیدواریم تا شروع جام جهانی برطرف شود.

عالمی در پایان خاطرنشان کرد: ۸۰میلیون ایرانی آرزو دارند در جام جهانی موفق باشیم اما باید منطقی هم باشیم و بدانیم که در مقابل تیم هایی قرار خواهیم گرفت که صاحب نام هستند و ادعای قهرمانی در جام جهانی را دارند پس تنها باید امیدوار بود و انتظار کشید تا جام جهانی شروع شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول