کمیته رفاهی

مسلمان درلیست جدید دایی برای سایپا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 103 ] - شنبه, 12 خرداد 1397
مسلمان درلیست جدید دایی برای سایپا

مسلمان درلیست جدید دایی برای سایپا         گفته می شود حامد لک، محسن مسلمان، علی قربانی و چند بازیکن شاخص لیگ برتری دیگر در لیست خرید علی ...

مسلمان درلیست جدید دایی برای سایپا

 

 

 

 

گفته می شود حامد لک، محسن مسلمان، علی قربانی و چند بازیکن شاخص لیگ برتری دیگر در لیست خرید علی دایی قرار دارند.

سرمربی سایپا فردا لیست خرید و خروجی تیمش را تحویل مدیریت باشگاه سایپا خواهد داد و گفته می شود مسلمان در لیست سرمربی نارنجی های تهران قرار دارد.

 

باشگاه سایپا قرار است از فردا (شنبه) فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را آغاز کند تا در لیگ قهرمانان آسیا هم پرمهره ظاهر شود. علی دایی در تماسی که با رضا درویش داشته به وی اعلام کرده فردا لیست خرید و خروجی تیمش را تحویل وی خواهد داد تا در مورد آنها اقدام شود.

این در حالی است که دایی یک فصل دیگر با باشگاه سایپا قرارداد دارد و در این تیم ماندنی خواهد شد. او شروع دور جدید تمرینات تیمش را 20 خرداد ماه اعلام کرده است. گفته می شود حامد لک، محسن مسلمان، علی قربانی و چند بازیکن شاخص لیگ برتری دیگر در لیست خرید دایی قرار دارند. این در حالی است که پرسپولیس خود دچار کمبود بازیکن است ولی برانکو با لجبازی در پی خارج کردن بازیکنانی است که با او سر ناسازگاری دارند! این در حالی است که لیست قرمزها با خروچ چندین بازیکن مثل محرمی و احمدزاده به شدت از ستاره هایی در سطح لیگ قهرمانان خالی شده است.

مسلمان در لیست جدید دایی برای سایپا

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول