کمیته رفاهی

عراق هم به فدراسیون «من درآوردی سعودی ها» در آسیا ملحق شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 100 ] - شنبه, 12 خرداد 1397
عراق هم به فدراسیون «من درآوردی سعودی ها» در آسیا ملحق شد!

عراق هم به فدراسیون «من درآوردی سعودی‌ها» در آسیا ملحق شد!           فدراسیون «من درآوردی سعودی‌ها»...

عراق هم به فدراسیون «من درآوردی سعودی‌ها» در آسیا ملحق شد!

 

 

 

 

 

فدراسیون «من درآوردی سعودی‌ها» در قاره کهن پس از یک روز از آغاز به کارش ۳ متحد جدید پیدا کرد.

سعودی ها 2 هفته پیش رسما به تاسیس یک فدراسیون «من درآوردی» در قاره کهن با نام «فدراسیون فوتبال جنوب غرب آسیا» اقدام کردند و 10 کشور را نیز در این راه همراه خود کردند. پس از تاسیس این فدراسیون، سعودی ها در هفته اخیر با جانی اینفانتینو، رئیس فیفا و شیخ سلمان، رئیس AFC ملاقات کردند. حضور دو مسئول بلند پایه فوتبال جهان و آسیا در عربستان حرف و حدیث های زیادی را به دنبال داشت.

روز گذشته این فدراسیون من درآوردی با حضور رؤسای اعضای فدراسیون جنوب غرب آسیا در جده کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد. در این فدراسیون جدید آسیایی 10 کشور حضور داشتند که عبارتند از: عربستان، امارات، کویت، بحرین، یمن، پاکستان، هند، بنگلادش، سریلانکا و مالدیو بود.

امروز سایت IraqiProPlayers خبر داد که فدراسیون فوتبال عراق نیز به این فدراسیون من در آوردی از سوی سعودی ها ملحق شده است. البته عراق تنها عضو جدید نبود بلکه عمان و نپال نیز به این اتحاد سعودی ها ملحق شد تا تعداد اعضای فدراسیون خود ساخته عربستان در آسیا به ۱۳ برسد و بیش از پیش قدرت پیدا کند.

سعودی ها در تلاش هستند تا مالزی و اندونزی را نیز به این فدراسیون من درآوردی خود ملحق کنند. با نگاه به این برنامه های سعودی ها در زمینه فوتبال متوجه می شوید که آنها در حال یارکشی هستند تا در آینده در مقابله با ایران و قطر و پروژه زمین بی طرف موفق ظاهر شوند. البته این اقدام آنها برای شیخ سلمان، رئیس AFC نیز خط و نشانی آشکار است که می خواهند رئیس آینده AFC از میان خودشان انتخاب شود تا به راحتی برنامه هایشان را دنبال کنند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول