کمیته رفاهی

بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 89 ] - شنبه, 29 اردیبهشت 1397
بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها

بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها           پرسپولیس روزهای سختی را در فصل جابجایی تابستانی تجربه خواهد کرد. سه باز...

بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها

 

 

 

 

 

پرسپولیس روزهای سختی را در فصل جابجایی تابستانی تجربه خواهد کرد. سه بازیکن پرسپولیس مورد توجه باشگاه های قطری قرار گرفته اند و جدایی آنها دور از انتظار نیست.

این باشگاه از یک سو از فعالیت در فصل جابجایی تابستانی محروم است البته در شرایط کنونی و از طرف دیگر هم چند بازیکن این تیم مورد توجه باشگاه های قطری قرار گرفته اند و با توجه به رقم بالایی که این باشگاه پیشنهاد داده اند احتمال جدایی این بازیکنان دور از انتظار نیست.

از یک طرف صادق محرمی راهی دیناموزاگرب کرواسی شده و از طرف دیگر هم جدایی محسن مسلمان را باید قطعی دانست و اما نگرانی بزرگ اینکه سه بازیکن دیگر سرخپوشان به نام های وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کمال الدین کامیابی نیا هم مورد توجه باشگاه های قطری قرار گرفته اند.

قرارداد این سه بازیکن با پرسپولیس تمام شده و این درحالی است که باشگاه هنوز قرارداد آنها را تمدید نکرده است و اصلا دور از انتظار نیست که آنها برای تامین کردن آینده خود با یک تیم قطری قرارداد امضا کنند. اگر این سه بازیکن در تابستان از پرسپولیس جدا شوند و باشگاه هم از حضور در فصل نقل و انتقالات محروم شود یک بحران واقعی برای سرخپوشان رقم خواهد خورد آن هم در شرایطی که این تیم باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رود و در رقابتهای لیگ برتر هم با چند مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی رقابت کند.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول