کمیته رفاهی

بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 114 ] - شنبه, 29 اردیبهشت 1397
بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها

بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها           پرسپولیس روزهای سختی را در فصل جابجایی تابستانی تجربه خواهد کرد. سه باز...

بحران جدی پرسپولیس: مذاکره سه ستاره با قطری ها

 

 

 

 

 

پرسپولیس روزهای سختی را در فصل جابجایی تابستانی تجربه خواهد کرد. سه بازیکن پرسپولیس مورد توجه باشگاه های قطری قرار گرفته اند و جدایی آنها دور از انتظار نیست.

این باشگاه از یک سو از فعالیت در فصل جابجایی تابستانی محروم است البته در شرایط کنونی و از طرف دیگر هم چند بازیکن این تیم مورد توجه باشگاه های قطری قرار گرفته اند و با توجه به رقم بالایی که این باشگاه پیشنهاد داده اند احتمال جدایی این بازیکنان دور از انتظار نیست.

از یک طرف صادق محرمی راهی دیناموزاگرب کرواسی شده و از طرف دیگر هم جدایی محسن مسلمان را باید قطعی دانست و اما نگرانی بزرگ اینکه سه بازیکن دیگر سرخپوشان به نام های وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کمال الدین کامیابی نیا هم مورد توجه باشگاه های قطری قرار گرفته اند.

قرارداد این سه بازیکن با پرسپولیس تمام شده و این درحالی است که باشگاه هنوز قرارداد آنها را تمدید نکرده است و اصلا دور از انتظار نیست که آنها برای تامین کردن آینده خود با یک تیم قطری قرارداد امضا کنند. اگر این سه بازیکن در تابستان از پرسپولیس جدا شوند و باشگاه هم از حضور در فصل نقل و انتقالات محروم شود یک بحران واقعی برای سرخپوشان رقم خواهد خورد آن هم در شرایطی که این تیم باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رود و در رقابتهای لیگ برتر هم با چند مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی رقابت کند.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول