کمیته رفاهی

تیم ملی زنان ایران بار دیگر قهرمانی آسیا شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 97 ] - یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397
تیم ملی زنان ایران بار دیگر قهرمانی آسیا شد

تیم ملی زنان ایران بار دیگر قهرمانی آسیا شد         ایران در نیمه اول با نمایش فوق العاده فرزانه توسلی درون دروازه توانست با تساوی به رختک...

تیم ملی زنان ایران بار دیگر قهرمانی آسیا شد

 

 

 

 

ایران در نیمه اول با نمایش فوق العاده فرزانه توسلی درون دروازه توانست با تساوی به رختکن برود. در نیمه دوم نیز شیربیگی با ثبت سه گل زده، نقش پر رنگی در پیروزی تیم ملی ایفا کرد تا به این ترتیب هر دو بازیکن در کنار یکدیگر بهترین های ایران باشند.

تیم ملی فوتسال زنان ایران با هت تریک شیربیگی و درخشش توسلی دروازه بانش، بار دیگر به قهرمانی آسیا رسید.

فینال دومین دوره رقابت‌های فوتسال قهرمانی بانوان آسیا شنبه به‌میزبانی تایلند برگزار شد و ایران با برتری 5 بر 2 برابر ژاپن برای دومین پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

ترکیب ایران:فرزانه توسلی، طاهره مهدی پور، لیلا خدا بنده پور، فاطمه ارژنگی، سارا شیربیگی، فرشته خسروی، فرشته کریمی، فاطمه پاپی، مهسا کمالی، نسیمه غلامی، نسترن مقیمی، فهمیه زارعی، فاطمه اعتدادی، آرزو صدقیان زاده

ترکیب ژاپن:یاماموتو، کاتو، اگوچی، یوتسوی، کاتسوماتا، تاکه مورا، آمیشیرو، اگاوا، ناکاجیما، واکابایاشی، سوگی یاما، چیدا، فوجیتا.

رقابت دو تیم در نیمه نخست بدون گل به پایان رسید. در این نیمه شاگردان مظفر بازی نزدیک و پایاپایی با ژاپنی‌ها داشتند، البته تیم ملی ژاپن حملاتی را روی دروازه ایران داشت که هربار با عملکرد فوق‌العاده فرزانه توسلی به در بسته خورد. تیم ملی ایران در نیمه دوم به خود آمد و با یک نمایش حساب شده موفق شدند تیم ملی سختکوش ژاپن را در هم بکوبد تا برای دومین مرتبه متوالی به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. 

تیم ملی ایران در نیمه اول با نمایش فوق العاده فرزانه توسلی درون دروازه به هدف خود رسید و توانست با تساوی به رختکن برود. در نیمه دوم نیز شیربیگی ستاره درخشان تیم ملی بود که توانست با ثبت سه گل زده، نقش پر رنگی در پیروزی تیم ملی ایفا کند تا به این ترتیب هر دو بازیکن در کنار یکدیگر بهترین های ایران باشند.

شرح گل ها

ایران یک - ژاپن صفر( دقیقه 28 سارا شیربیگی): حرکت خوب مقیمی با دریبل دروازه بان همراه شد و پاس خوب این بازیکن در ادامه به شیربیگی رسید تا ضربه این بازیکن وارد دروازه ژاپن شود.

ایران دو - ژاپن صفر(دقیقه 30 فرشته کریمی): فرشته کریمی با تیزهوشی ضربه اوتی که برای تیم ملی ایران اعلام شده بود را به بازیکن ژاپن زد تا توپ بعد از تغییر جهت وارد دروازه حریف شود.

ایران سه - ژاپن صفر(دقیقه 30 سارا شیربیگی): پاس زیبای کریمی در دهانه دروازه به شیربیگی رسید و این بازیکن با یک چرخش زیبا دروازه ژاپن را باز کرد تا ایران به سومین گل خود برسد.

ایران چهار - ژاپن صفر( دقیقه 31سارا شیربیگی): فرار ستاره نیمه دوم ایران این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد و شیربیگی با یک دریبل زیا دروازه بان و مدافع ژاپن را فریب داد تا هتریک کند.

ایران چهار - ژاپن یک(دقیقه 31 اگوچی): بازیکن شماره سه ژاپن با یک حرکت زیبا بازیکن ایران را از پیش رو برداشت و دروازه توسلی را باز کرد.

ایران 5 ژاپن یک(دقیقه 36 فهمیه زارعی): زارعی با یک ضربه زیبا و نمایشی دروازه تیم ملی ژاپن را برای پنجمین مرتبه باز کرد.

ایران 5 - ژاپن 2(دقیقه 39 آمیشیرو): بازیکنان ژاپن بازهم با از شوت از راه دور برای گلزنی تلاش کردند و ضربه آمیشیرو تبدیل به گل دوم تیم ژاپن شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول