کمیته رفاهی

قهرمانی در جام حذفی حداقل حق استقلال بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 82 ] - شنبه, 15 اردیبهشت 1397
قهرمانی در جام حذفی حداقل حق استقلال بود

قهرمانی در جام حذفی حداقل حق استقلال بود         عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید روند رو به پیشرفت این تیم ادامه دار خواهد بود. جواد ق...

قهرمانی در جام حذفی حداقل حق استقلال بود

 

 

 

 

عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید روند رو به پیشرفت این تیم ادامه دار خواهد بود.

جواد قراب درباره قهرمانی تیم استقلال در جام حذفی گفت: روز گذشته استقلال با یک نمایش حساب شده موفق شد خونه به خونه را شکست دهد. این قهرمانی حداقل حق ما در فصل بود. جا دارد از کمیته فنی و پیشکسوتان استقلال و صد البته آقای افتخاری بابت انتخاب شفر به عنوان سرمربی استقلال تشکر کنم که این انتخاب صحیح باعث تحول در روش بازی و نتیجه گیری استقلال شد. کار ما و استقلال هنوز تمام نشده و هیات مدیره و مدیرعامل استقلال با کمک هواداران که از روز اول پشت تیم بودند، تلاش می‌کنند این روند خوب استقلال را ادامه دهند.

عضو هیات مدیره استقلال اضافه کرد: تلاش همه بازیکنان استقلال تا این جا شادی دل هواداران بوده و آنها الحق والانصاف با نمایش‌های خوبشان توانایی خود را ثابت کرده‌اند. خوشبختانه با تمدید قرارداد آقای شفر و حضور زحمتکشانی مثل نصرالله عبدللهی، بیژن طاهری، اشکان نامداری، ساشا شفر، ساناک و کولی مطمئنا استقلال فصل آینده بهتر از این خواهد بود. از طرفی ما دو بازی هم با ذوب‌آهن داریم که ان‌شاءالله با همت بازیکنان و حضور هواداران، این دو بازی را هم با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت. جا دارد در پایان از اسپانسر استقلال یعنی ایرانسل هم بابت کمک‌هایش تشکر کنم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول