کمیته رفاهی

دربی سوپرجام قطعی و سایپا هم آسیایی شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 122 ] - شنبه, 15 اردیبهشت 1397
دربی سوپرجام قطعی و سایپا هم آسیایی شد

دربی سوپرجام قطعی و سایپا هم آسیایی شد                 بدین ترتیب با قهرمانی استقلال در جام حذفی، این تیم 29 تیر ماه ب...

دربی سوپرجام قطعی و سایپا هم آسیایی شد
 
 
 
 
 
 
 
 
بدین ترتیب با قهرمانی استقلال در جام حذفی، این تیم 29 تیر ماه باید با پرسپولیس قهرمان لیگ هفدهم، دیدار جذاب سوپرجام ایران را برگزار کند.

با برتری استقلال برابر خونه به خونه در جام حذفی و صعود این تیم به عنوان قهرمان جام حذفی به لیگ قهرمانان آسیا، سایپا تهران توانست با علی دایی سهمیه پلی آف آسیا را کسب کند.

با قهرمانی استقلال در جام حذفی فوتبال ایران و با توجه به رتبه سوم این تیم در لیگ برتر، سایپا که در پایان لیگ هفدهم در رده چهارم قرار گرفته بود به عنوان نماینده چهارم ایران در رقابت‌های فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهد کرد. 

بدین ترتیب با قهرمانی استقلال در جام حذفی، این تیم 29 تیر ماه باید با پرسپولیس قهرمان لیگ دیدار سوپرجام را برگزار کند. بر اساس گفته‌های روز گذشته مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال، سهمیه ایران در فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان آسیا ۱+۳ خواهد بود. به این ترتیب پرسپولیس (قهرمان لیگ)، استقلال (قهرمان جام حذفی) و ذوب آهن (نایب قهرمان لیگ) سه سهمیه اصلی ایران خواهند بود و سایپا نیز باید برای حضور در مرحله گروهی در یک دیدار پلی آف شرکت کند و سپس در صورت پیروزی به دور گروهی این مسابقه‌ها راه پیدا خواهد کرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول