کمیته رفاهی

صادق محرمی: دو قهرمانی با پرسپولیس در دو سال یعنی سوپرخوش شانسی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 117 ] - شنبه, 15 اردیبهشت 1397
صادق محرمی: دو قهرمانی با پرسپولیس در دو سال یعنی سوپرخوش شانسی

صادق محرمی: دو قهرمانی با پرسپولیس در دو سال یعنی سوپرخوش شانسی         خیلی بازیکنان بزرگ بوده اند که برای دو یا چند فصل به این تیم آمدند...

صادق محرمی: دو قهرمانی با پرسپولیس در دو سال یعنی سوپرخوش شانسی

 

 

 

 

خیلی بازیکنان بزرگ بوده اند که برای دو یا چند فصل به این تیم آمدند و هر چه تلاش کردند تا یک جام با پرسپولیس بگیرند در این زمینه موفق نبودند، ولی من این توفیق را داشتم که در دو فصل دو عنوان مهم قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران را بدست بیاورم. این یعنی سوپر خوش شانسی که نصیب هر کسی نمی‌شود. از این بابت خیلی خوشحالم.

 

صادق محرمی که فصل قبل(لیگ شانزدهم) به پرسپولیس پیوست خیلی زود توانست جایگاه ثابتی برای خود در این تیم مطرح پایتخت دست و پا کند. هافبک تیم پرسپولیس فصل قبل در حالی با این تیم به دور نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت که تا پیش از آن در ملوان بندرانزلی کمتر کسی این بازیکن را می شناخت. او حالا در آستانه پایان قراردادش با پرسپولیس یکی از بازیکنان این تیم است که پیشنهادات زیادی در دست دارد و البته خودش هم دوست دارد قراردادش ر تمدید کند. محرمی درباره این فصل و لیگ قهرمانان آسیا مطالب جالبی را بیان کرد که در ادامه می خوانید.

 

- قهرمانی پرسپولیس برایت جذابیت داشت؟
- البته که داشت! از این بابت خیلی خوشحالم که از فصل قبل که به این تیم پیوستم دو بار قهرمانی با این تیم را تجربه کرده ام. این برای من یک افتخار بزرگ محسوب می شود...


- ...چطور؟
- خب خیلی بازیکنان بزرگ بوده اند که برای دو یا چند فصل به این تیم آمدند و هر چه تلاش کردند تا یک جام با پرسپولیس بگیرند در این زمینه موفق نبودند ولی من این توفیق را داشتم که در دو فصل دو عنوان مهم قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران را بدست بیاورم. این یعنی سوپر خوش شانسی که نصیب هر کسی نمی شود. از این بابت خیلی خوشحالم.


- قهرمانی امسال آسان تر بود یا پارسال؟
- هیچکدام آسان نبود. هر سال کار سخت می شود. اینکه ما پرسپولیس هستیم و همه رقبا روبروی ما انگیزه بالایی برای مسابقه دارند حرف تکراری و کلیشه ای است ولی این را هم باید در نظر داشت که ما امسال به عنوان تیم قهرمان با حریفان مان دیدار می کردیم و این کار را سخت تر هم می کرد.


- ولی حتما امتیازاتی هم برای تان داشته؟
- نه! همه رقبا با این حس که قهرمان را متوقف کنند به زمین می آمدند. با این همه ما از ابتدا لیگ را جدی و محکم گرفتیم و توانستیم خیلی به موقع از دیگر تیم ها فاصله گرفته و خودمان را بالا بکشیم. این برای ما مهم بود که بتوانیم در همان سطح بالا بمانیم.

صادق محرمی: دو قهرمانی با پرسپولیس در دو سال یعنی سوپرخوش شانسی


- از عملکرد خودت در فصلی که گذشت راضی بودی؟
- این را از برانکو باید بپرسید...


- ...مردم از تو راضی بودند؟
- شکر خدا هر کس مرا در خیابان و جاهای دیگر می بیند به من لطف دارد و می گوید این خیلی خوب است که در پرسپولیس هستم و از من می خواهند که در تیم بمانم.


- راستی قراردادت رو به اتمام است؟
- مذاکرات برای تمدید قراردادم را استارت زده ام و احتمال زیاد می مانم...


- ...چه دلیلی باعث می شود که قطعی حرفی نزنی؟
- خب چند پیشنهاد خوب دارم اما این را هم بگویم که هر جا باشم پرسپولیس تیم محبوب من است ولی خب اگر پیشنهاد خارجی خوب داشته باشم شاید درباره این موضوع تجدید نظر کنم.


- با سن و سالی که داری در اروپا می توانی پیشرفت کنی؟
- همین! اگر تیمی باشد که باعث پیشرفتم شود چرا که نه! الان دوستان دیگر فوتبالی ام در لیگ های اروپایی بازی می کنند و من هم می خواهم از این فرصتی که دارم و هنوز سن و سالم بالاتر نرفته استفاده کنم تا بتوانم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم.


- در رده های سنی تیم ملی بوده ای؟
- بله! نوجوانان، جوانان و امید بوده ام و همه تلاشم برای این است که بتوانم به تیم بزرگسالان هم دعوت شوم.


- می دانی امسال سال فوتبالی برای ایران است؟
- بله! جام جهانی، بازیهای آسیایی و تیم امید که راهی این رقابتها می شود و بعد هم جام ملتهای آسیا همگی از تورنمنت های مهمی هستند که می توانند برای فوتبال رونق و هیجان زیادی ایجاد کنند. من هم می خواهم با راهیابی به تیم های ملی شانس حضور در یکی از این تورنمنت ها را داشته باشم. باید اعتماد کی روش را جلب کنم.


- فکر می کنی تیم ملی در جام جهانی تا چه حد می تواند موفق عمل کند؟
- به شخصه امید زیادی به تیم ملی مان دارم. هم بازیکنان خوبی داریم و هم کی روش در این قبیل تورنمنت ها تجربه و تبحر بالایی دارد که باعث می شود امیدوار باشیم که نتایج خوبی بگیریم.


- از لیگ قهرمانان بگو و اینکه باید با الجزیره دیدار کنید؟
- بله! این خیلی برای مان مهم بود که در گروه صدرنشین شویم تا در دور بعد روبروی تیم آل سعودی قرار نگیریم. سال قبل به دلیل همین مشکلات فینال را از دست دادیم و حذف شدیم. واقعا حیف شد. البته امسال همقسم شده ایم که تا فینال و قهرمانی پیش برویم.


- فکر می کنی الجزیره بتواند باعث دردسرتان شود؟
- الجزیره یا هر تیم دیگری هم باشد ما باید برنده شویم. این اتفاق هم می افتد چون ما بازی برگشت را در تهران برگزار می کنیم و با حمایت هواداران مان نتیجه لازم را می گیریم. البته الجزیره تیم پرمهره و خوبی است اما قطعا ما پیروز میدان خواهیم شد.


- می دانید برخی از هواداران پرسپولیس از نتایج تیم بعد از مسجل شدن قهرمانی تان ابراز نارضایتی می کنند؟
- حق دارند. ما 18 هفته نباخته بودیم و بعد یکمرتبه در دربی، که برای همه از هر اتفاقی مهمتر است باختیم و این باعث شد تا هواداران مان کمی اذیت شوند و من از این بابت از همه شان عذرخواهی می کنم. بالاخره بازی برد و باخت دارد. ما دور رفت استقلال را شکست داده بودیم و در برگشت کار برعکس شد. استقلال هم تیم خوبی در لیگ دارد و البته آنها هم در لیگ قهرمانان صعود کرده اند. اما در این مدت اخیر که تیم کمی بد نتیجه گرفته دلیلش به خاطر خستگی نفرات تیم مان است که همزمان در اردوی تیم ملی، لیگ قهرمانان و لیگ برتر حضور دارند و شاید کمی خسته هستند. البته اینها توجیه است و دلیل محکمی نیست اما به هر حال ما هم به موقع تلاش مان را کرده ایم و می خواهیم با قدرت در لیگ قهرمانان به دیدار نماینده امارات برویم.


- ملوان (تیم سابق محرمی) امسال هم نتوانست به لیگ برتر برگردد! حرفی در این باره ندری؟
- متأسفانه سالهاست که مدیریت این باشگاه دائم دست به دست شده و همین تغییرات دائمی سبب شده تا ملوان به این روز بیافتد. همه کسانی که تا امروز در این باشگاه خدمت کردند جزو مدیران لایق هستند ولی بی ثباتی در کار و نبود بودجه کافی هر مدیر کاربلدی را هم از پا در می آورد.


- این ایراد به چه کسی وارد است؟
- قطعا مدیران ورزش استان و شهر خود انزلی باید در این باره به فکر باشند و تنها امید مردم این شهر را زنده نگه دارند. فوتبال در انزلی یک بخش جدا نشدنی از زندگی اهالی آنجاست و مدیران باید دلسوزانه به فوتبال انزلی ورود کرده و تیم را دوباره احیا کنند.

- درباره جشن قهرمانی تیمت حرفی نداری؟
-خوشحالم که توانستیم در جشن قهرمانی کنار هواداران مان باشیم. شب خیلی زیبایی بود و هرگز آن را فراموش نمی کنم. انشااله در دو بازی بعد هم با حمایت آنها بتوانیم الجزیره را شکست بدهیم و به دور بالاتر برسیم.


- گفته می شود از دیناموزاگرب و چند تیم داخلی پیشنهاد داری؟
-گفتم که دوست دارم در اروپا بازی کنم ولی در ایران فقط برای پرسپولیس توپ خواهم زد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول